tankaya kullanıcısının son içeriği

1. T

MIUI 12.5 Poco F2 Pro / K30 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.5.1.0.RJKIDXM İndirme Bağlantıları

Redmi serisi bana göre değil. Bu romda nfc çalışıyor mu?
  2. T

MIUI 12.5 Poco F2 Pro / K30 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.5.1.0.RJKIDXM İndirme Bağlantıları

Çektiğim resim galeride görünmüyor. Yani çekilmemiş oluyor. İzinleri kontrol ettim. Keza oyle bir hatada vermiyor
  3. T

Soru F2 sorunlarım ve yeni rom yükleme

birçok sorunum çözüldü. tek bir sorunum var. çağrıyı sonlandıramıyorum. görüşme sonrası telefonu onume alıyorum ısık yanıyor sonra kırmızı basılmıyor. yakınlık sesoru calısıyor orda sorun yok ama kırmızı tuş basılmıyor. baya beklemek veye power tuşu ile ekranı kapatıp açarak oluyor sadece cihaz...
  4. T

endonezya rom yuklerken fastboot ekranına aldım. yuklema başlamadan hata verdi. telefoın şuan fastboot da kaldı. çıkmıyor, tuşlara basılı tutuyorum yıne olmuyor
  5. T

Endonezya da NFC var mı?
  6. T

Custom rom lar nedense korkutuyor beni. Siz poco f2 mi kullanıyorsunuz
  7. T

https://mifirm.net/model/lmi.ttt#eu V12.2.3.0.RJKCNXM Bu mudur eu rom? Cn yazinca emin olamadım
  8. T

Eu google arama kullanıyor diye biliyorum. Ben mi yanlış biliyorum acabamoustache~~ 1617785143 Bu custom rom dimi?
  9. T

Google arama ve mesajlaşma istemiyorum. Bu yüzden rom atmak istiyorum
  10. T

Merhaba. F2 pro sahibiyim. İki sorunumdan dolayi rom atmak istiyorum. Yada mevcut global rom u tekrar bastan yuklemek istiyorum. Cihazı sıfırla işe yaramıyor. Birinci sorunum. Yakınlık sensoru. Testten geçiyor fakat görüşme sonrasi ekran kilitli kaldigibdab görüşmeyi sonlandiramiyorum. İkinci...
  11. T

Ana Başlık Mi 10T 5G - Detaylı Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Always on display yani ekran her zaman açık özelliği var mı?. İps ekranlarda olmaz diye biliyorum.
  12. T

Yardım 11.0.4 ile mi fit uygulaması

Çalışmadı. Çözümünü bilen var mı
Üst Alt