TanerCinar kullanıcısının son içeriği

1. TanerCinar

Yardım Poco X3 internete bağlanmıyor

Cihaza custom rom yüklemedim stock rom var bootloader kilidi kapalı olduğu için direkt sıfırladım ama düzelmedi.
  2. TanerCinar

Yardım Poco X3 internete bağlanmıyor

Merhaba arkadaşlar Poco x3 cihazını kullanmaktayım cihaz kablosuz ağları görüyor ancak hiçbir ağa bağlanmıyor ip adresi alınıyor diyor. Yazılımsal olduğunu düşünüp cihazı sıfırladım ancak halen aynı bunun bir çözümü var mıdır yardımcı olursanız sevinirim.
  3. TanerCinar

Rehber Asphalt 9 FPS arttırma

Var mıdır şuan çalışan bir yöntem? Poco x3te açık değil 60fps
  4. TanerCinar

Yardım Samsung Galaxy M20 Bootloop sorunu

Ne kadar xiaomi forumu olsa da aktif bir forum olduğundan dolayı yardım edeceğinizi düşünüyorum. Samsung galaxy m20 kullanmaktayım kendi arayüzü hatalı ve cihazı yavaşlattığı için custom rom kurmak istedim ama ne hikmetse bir türlü beceremedim. TWRP hazır, romlar hazır indirdim kurdum ancak hep...
  5. TanerCinar

Çözüldü Xiaomi mi Wi-Fi pro bağlanmıyor

Uzun uğraşlar sonucu ve araştırmalar sonucu ürünü kurabildim. İlk olarak cihazıma uygulamanın 5.7.5 sürümünü (eski sürüm) kurabildim son versiyonu pixel experience romda çalışmıyordu. Ürünü bağlayacağınız modemin ayarlarına girmeniz gerekmekte sırasıyla anlatıyorum; 1) Modem Arayüzüne Girme...
  6. TanerCinar

Çözüldü Xiaomi mi Wi-Fi pro bağlanmıyor

İnternetim evin belirli bölgelerinde çekiyor diye bu ürünü aldım ama bir türlü bağlanamadım hep son adımda bu hatayı veriyor. Ayrıca kendi telefonuma da yükleyemedim miui home u Pixel Rom kullanıyorum diye herhalde.
  7. TanerCinar

Soru Android 10 Navbar Gizleme

Hocam çok teşekkür ederim sağ olun şu arama kısmını bir ben amacıyla kullanamıyorum herhalde sonucu hep bulamıyorum :D 1589283471 Yok hocam baktım oraya bulamadım orada.
  8. TanerCinar

Soru Android 10 Navbar Gizleme

Merhaba arkadaşlar hayırlı ramazanlar. Pixel Experience romuna geçtim alt kısımdaki siyah barı kaldırmak için acaba bir modül var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler.
  9. TanerCinar

Yardım ACİL YARDIM LÜTFEN..

Hocam ben de bir keresinde böyle bir durumla karşılaşmıştım twrp den romu kurunca en son çıkan twrp kurulsun mu yazısına no demiştim ve sorunu çözmüştüm tekrardan silip romu deneyin belki işe yarar.
  10. TanerCinar

Yardım Pixel Rom Ekran Köşeleri Yuvarlama

Ekran kesimi diye bir bölüm var orada da çentikli ekranlar için özel stiller var.
  11. TanerCinar

Baktım hocam ancak bulamadım herhangi bir şey.
  12. TanerCinar

Buna benzer bir konu buldum forumda ancak o miui 10 içindi. Cihazıma Pixel rom kurduktan sonra ekran köşeleri kesik bir şekilde üçgen oldu, fiziksel yuvarlak sanıyordum ancak yazılımsalmış. Acaba kod ile bunu düzeltme imkanım var mı? Uygulama önerecek olursanız denedim ancak alt taraf olmuyor ve...
  13. TanerCinar

Yardım Pixel Exprience ve Android 10 Romlar kurulamıyor

Sorunu çözdüm twrp ile romu kurduktan soran twrp kurulsun mu tiklerini kaldırdım ve kurduğum romlar açıldı. Hiç beklemiyordum bundan dolayı olduğunu :)
  14. TanerCinar

Hocam o dosya mevcut mudur acaba. Şuan çalışan ama stabil omayan romu kuruyorum çünkü arama ve görüşme yapmam lazım boş vaktim olunca deneyeceğim.
  15. TanerCinar

Değiştirdim denedim hocam ama orangefox ve diğerlerini denemedim
Üst Alt