TalhaKaptan kullanıcısının son içeriği

1. TalhaKaptan

Yardım telefon brick olmadı ama yazılımı silindi

merhabalar. yurtdışı mi 11 lite telefonum kasım aralık ayı gibi güncelleme yaparken kapandı ve bende yazılım atamadım. telefonumu satmak istiyorum nakit sıkıntısından dolayı ve şuan tamir etmem lazım yardımcı olabilecek var mı ? (bl kilitli imei yok ama yeni yıl geldiği için yenilenmiştir diye...
  2. TalhaKaptan

Yardım xiaomi cloud fotoğraflar yok

mayıs ayında silineek yazıyor sitede nasıl gidebilir çok saçma
  3. TalhaKaptan

Yardım xiaomi cloud fotoğraflar yok

merhaba arkadaşlar uzun süredir iphone kullanıyorum ve xiaomi cloudda fotoğraflarımı yedekliyordum, i.mi.com'a giriş yaptığımda bugün fotolarımın olmadığını gördüm . yardımcı olur musunuz.
  4. TalhaKaptan

Yardım güncelleme sonrası recovery

ben sorunu kendim çözdüm arkadaşlar , başlığı ilerde okuyan ve bu sorunla karşılaşan olursa videodan yardım alabilir. son kısımda recovery'e düşen telefona dosya flashlıyor ve açılıyor. ilk kısımlar farklı bi mevzu orayı karıştırmayın
  5. TalhaKaptan

Yardım bootloader kilidi açılması hk.

mi 11 lite 4g telefonuma imei repair işlemi yapıldı sonrasında telefon güncelleme sebebiyle bootloopa düştü. eng rom atılarak kurtarıldı ama bootloader kilidi kapalı ve imei yok telefonda şebeke hiç yok. telefoncu şebeke olmadığı için bootloader açılamaz dedi. bootloader açılmadığı içinde imei...
  6. TalhaKaptan

bl açmak şuan için imkansız. eng rom atılarak konu çözüme kavuştu telefoncu ücret almadı kapanabilir
  7. TalhaKaptan

Yardım bootloader kilidi ve imei

hocam snapdragon işlemci ve cihazın güncel durumu : -loopa düştü stok recovery'e atıyor, -bl kilidi kapalı oldugu için adb ile rom yüklemeye çalışıyorum ama başaramıyorum hata veriyor. cihaz sanırım brick denilen olaya döndü yardımcı olur musunuz
  8. TalhaKaptan

Yardım Mi Flash Tool ile global rom attım telefon açılmıyor

bootloader kapalıysa nasıl yapabiliriz
  9. TalhaKaptan

Yardım telefona rom yüklenmiyor ve Bootloader kilidi açılmıyor

özelden fiyat bilgisi ve işlem bilgisi alabilir miyim
  10. TalhaKaptan

Yardım telefona rom yüklenmiyor ve Bootloader kilidi açılmıyor

merhaba imei repair yapılmış telefonuma ota güncelleme yaptım , telefon recovery'e düştü kilit ekranı gelince 2 sn sonra tekrar recovery'e düşüyor . Bootloader kapalı , açılmıyor. Telefonun bootloaderını ya açıcam yada bootloader kapalıyken rom yükleyeceğim ama olmuyor. telefonun bl kilidi daha...
  11. TalhaKaptan

bende aynı şekilde biliyorum ama tersi bi cevap alınca şaşırdım telefonda şuan recovery'e düştü çözmeye çalışıyorum.. üstelik bl kapalı napcıam bişmiyorum şuan
  12. TalhaKaptan

tamirci bl kapatmasa sıkıntı olmayacaktı 14 gün bekleyceğim şimdi.... 1669814854 Rehber - Bootloader Kilidi Kapalı Cihaza Rom Yükleme Rehberi [UNBRİCK] şu konudaki çözümü deneyeceğim
  13. TalhaKaptan

tecrübe sahibiyim fakat imei repair yapmayı bilmiyorum sadece
  14. TalhaKaptan

merhaba, telefonuma imei repair yapıldı, yapan kişi bootloaderı kilitlemiş. Telefonumu otadan güncelledim ve şuan miui'ın recoverysine atıyor. açıyorum kilit ekranı geliyor 2 saniye sonra recoverye dönüyor vize haftam lütfen yardım edin.
  15. TalhaKaptan

hocam telefonu otadan güncelledim az önce. Telefon açılıyor kilit ekranı geliyor 2 saniye sonra miui recovery'e atıyor . nası çözücem bunu çok saçma
Üst Alt