talhacker kullanıcısının son içeriği

1. talhacker

Sohbet Xiaomi Mi 10 Fiyatları

Telefonlara hayali ömür biçmeye gerek yok ne alaka android 2 yıl iphone 6 yıl daha kendi yaşadığımız hayatın bile bi garantisi kesinliği yok düşer kırılır hatta üstünden araba geçer ne bilim ekranda lekeler tuaf ışıklar veya ekran yanması olur amoled ekran tomarla para ver değiş. herşey şans işi...
  2. talhacker

Duyuru Sosyal Mesafeyi Koruyalım

Öğrendiğim bilgilere göre virüs küçük mutasyonlar geçirmeye başlamış ayda 2 kez mutasyona uğruyomuş. bu durumda iki seçenek var virüs neslini sürdürebilmek için olumlu mutasyon geçirip ölümcül olmaktan çıkacak grip gibi olucak veya semptom göstermeyecek yada olumsuz mutasyon geçirip daha ölümcül...
  3. talhacker

Soru Güvenlik yaması sonrası pil ?

Gelen güncellemede sadece android güvenlik güncellemesi yazmasına bakmayın xiaomi arkaplanda bi kaç bişeyede el atıyor benim cihazımda bi kaç hata vardı onlar giderilmiş ama güncelleme notlarında güvenlik güncellemesi yazıyordu sadece.
  4. talhacker

Soru Sorunsuz çalışan Aosp rom arıyorum

Aosp romlar boş iş kullandığınız uygulamalarda hatta telefonun ana işlevi arama mesajlaşma gibi konularda bile sorun yaşabilirsiniz yada sosyal medya uygulamalarında sesli arama veya görüntülü arama gibi özelliklerde telefon kendini resetler arabaya aux bağlantısında bluetooth bağlantılarında vs...
  5. talhacker

Rom mi room mu - eu rom mu

ben global veya avrupa resmi romdan yanayım ama global sevmiyosanız eu stabil.
  6. talhacker

Haber MIUI 11 Beta Programı Sona Eriyor ve MIUI 12 Geliyor!

Beta test programının olmaması gelen güncellemelerin kalitesini etkileyecektir stabil sürümde farklı sorunlarla karşılaşmak daha olası olucaktır. Poco F1, Note 6 Pro, Note 8T cihazların çin sürümü olmadığından çin betası yoktu global beta zaten kapatılmıştı bu cihazları kullananlar bilir...
  7. talhacker

Soru Telegram VS WhatsApp Messenger - Hangisini tercih ediyorsunuz ?

4 senedir telegram kullanıyorum whatsapp sadece popüler olduğu için oda kenarda duruyo ama benle konuşma mecburiyeti bulunanları olabildiğince telegrama çekiyorum :)
  8. talhacker

Anket Hangi romu kullanıyorsunuz?

ahmedo38 mi 9 için 5 6 saatten fazla ekran süresi zor tepe model performans cihazı zaten. ben note 6 pro kullanıyorum oyun hiç oynamam sosyal medya günlük kullanım yani bende 8 9 tane rom yükleyip denedim ve custom romlarda illaki bi hata sorun ile karşılaşıyosunuz custom romları güncellemekte...
  9. talhacker

Anket Hangi romu kullanıyorsunuz?

miui 11.0.3.0 global rom kullanıyorum 2-3 gün bekleme süresi 8 9 saat ekran süresi alıyorum hemde telefon akıcı hızlı bug yok hata yok tertemiz bence hiç gereği yok diğer romlarla uğraşıp durmaya.
  10. talhacker

Soru Ben pili öldürdüm mü sizce

Telefon sıcakken ve ısınmışken birden soğuğa maruz bırakmak hem bataryaya hem anakarta çok zararlı buzluğa koymak vs bataryayı geç cihazı öldürür. bu pubg denen lanet oyun batsın ya el kadar cihazlara oyun makinası muamelesi yapılıyo ister amiral gemisi olsun ister orta seviye cihazlar olsun bu...
  11. talhacker

İnceleme Xiaomi ve MIUI Güncelleme Hakkında

Çünkü ülkeye ve bölgeye göre özelleştirme yapıyolar modem dosyası gps ayarları sözleşmeler ülkelerin kurallarına göre gözle görülmeyen ayarlamalar yapılıyo. Antutu puanlarını ciddiye almamanızı öneririm tamamen aldatmaca bi uygulama kendisi.
  12. talhacker

İnceleme Xiaomi ve MIUI Güncelleme Hakkında

Siz güncelleme işini takıntı boyutuna getirmişsiniz cihazdan memnunsanız niye bu kadar takıyosunuz android 9 dan 10 a geçince bişey hissetmiceksiniz çünkü miui sürümü aynı arayüz herşey aynı ve insanlar sırf yenilik var desinler diye biraz cilalıyolar güncellemeyi birde korona yüzünden çinde...
  13. talhacker

Yardım STYJ02YM robot süpürge güncellemesi

cantara Hocam sanırım forumu resmi xiaomiye ait bir site olarak görüyolar sizleri xiaomi çalışanı gibi düşünenler olabilir giggle~~
  14. talhacker

Yardım Redmi Note 8 Pro

Geçmiş olsun forum teknik servisi Zenex ulaşın.
  15. talhacker

Sohbet Telefon önerisi

Oneplus 7T alın eğer note 8 pro kamerasını beğenmediyseniz diğerlerinide pek sevmezsiniz xiaomi cihazların kamerası birbirine benzerdir başka cihaza geçince çok daha iyi süper resimler çektiğini sanıyo çoğu kişi aslında cihazın ekranı daha iyi olduğu için öyle sanılıyo bilgisayarda...
Üst Alt