talat41 kullanıcısının son içeriği

1. T

Soru Eu Rom yüklenmeli mi?

Teşekkürler en kısa zamanda yükleyeceğim
  2. T

Soru Eu Rom yüklenmeli mi?

Merhaba MIUI 5K EDITION Rom Sweet için de kurulabilir mi yoksa sadece Sweetin için midir
  3. T

Rom Redmi Note 10 Pro 14.0.1.0 xiaomi.eu

Selamın aleyküm arkadaşlar güncellemeden sonra bir çok yerde Türkçe desteği yok. Bunu tamamen TR yapmanin bir yolu var mıdır
  4. T

Çözüldü Poco M3 Diag Port açarken hata

Muhtemelen driver sorunlu yüklenmiş olabilir xiaomi imei tools v1.2 programını indirip driver oradan yüklemeyi deneyin ben sorunumu o şekilde çözdüm
  5. T

Soru xiaomi.eu multi HMNote9Pro/HMNote9S V12.0.6.0.QJWMIXM rom deneyen var mı?

Bilgilendirme için teşekkürler gönül rahatlığı ile kurabilirim artık
  6. T

Teşekkürler deneyimleri beklemedeyim güzel yorumlara göre bende geçmeyi düşünüyorum
  7. T

Android 11 de arama yaparken arama gelirken sıkıntı yaşanıyor diye okumuştum bir kaç yerde rom nasıl deneyimlerinizi paylaşırmısınız geçmeye değer mi yeni ozellikler geliyor mu bunda
  8. T

Driver lar silinmişti bende Xiaomi İmei Tools V2 programını kurup driver lari bunun üzerinden tanıttım sorun çözüldü
  9. T

Teşekkürler arkadaşlar driver ile ilgili sorun varmış tekrar tanıttıktan sonra sorun çözüldü
  10. T

Selamın aleyküm arkadaşlar poco m3 de *#*#717717#*#* kodu ile diag port açıyorum fakat ekteki resimde de görüldüğü üzere driver tanımıyor ve com port görmüyor. nasıl bir yol izlemeliyim
Üst Alt