tahayusuf23 kullanıcısının son içeriği

1. T

Çözüldü Xiaomi Router 4A Gigabit Edition Bağlantı Kopma Sorunu

Hocam çözdüm. Benim sorunum benim modemden gelen kablodan kaynaklıydı çözdüm. Router'ı güncelleyin , kabloları kontrol edin sorun çözülmezse cihaza openwrt kurup deneyebilirsiniz.
  2. T

Çözüldü Xiaomi Router 4A Gigabit Edition Bağlantı Kopma Sorunu

Merhaba arkadaşlar bugün bir umut 5 GHz rahat kullanmak için mi router 4A gigabit aldım. Ancak kopma olmadan bu konuyu açabilmek çok zor oldu. İade mi edeyim yoksa yanlış bir şey mi yapıyorum? Bağlantı var gözüküyor ancak internete girmiyor. Kablosuz olarak kullanınca aynı şekil. Ne yapmalıyım?
  3. T

Rehber Xiaomi Router 4A Gigabit Edition Global Firmware (English)

Arkadaşlar bugün mi Router 4a Gigabit aldım ancak kopma çok oluyor stabil bağlantı alamıyorum. Ne yapmalıyım ?
  4. T

Rom Xiaomi Mi5 | Custom Romlar + İndirme Linkleri + Video

Arkadaşlar Aile bireylerinden biri Mi 5 kullanıyor. Ahize sesi ve mikrofon kötü durumda ayrıca eu rom 8.83 sürümünü kullanıyor. Mi 5 için son sürüm eu rom nedir ? Ahize ve mikrofonu nasıl temizlerim ?
  5. T

Yardım Haylou Gt1 Plus İlginç Batarya Sorunu

Merhaba Arkadaşlar 29 Ocak tarihinde Haylou Gt1 Plus kulaklığı aldım. Ses kalitesi vb çok güzel. Ancak pil sorunum var. Benim sağ kulaklıklığın 2.30 saatte bataryasında %30 azalma oluyor sol tarafta %10 azalma oluyor. Bu sorun haylou kullanıcılarında gördüğüm kadarıyla sadece bende mevcut...
  6. T

Çözüldü Mi 6 İmei Ve Mac Sorunu

Merhaba arkadaşlar arkadaşıma Mi 6 aldık imei yazıldı ve cihaz gönderildi ancak cihaz'I update edince bootlop da kaldı. Mi flash ile stock rom attık ve wipeladık cihazı. Şimdi kurulum yapamıyoruz imei ve mac adresleri uçtu. Bootlader açık ne yapabiliriz ?
  7. T

Rehber MIUI 9 - MultiRom özellikleri ve yükleme talimatı

Multirom kurdum ancak fark göremedim hatalar var eu stabil'e geçecem
  8. T

2 saat bekliyecez o zaman neyse Fifa açayım inene kadar :D
  9. T

Miuipro kullanıyorum ancak pil'i sömürüyor. Bunu indiriyorum ama çok yavaş indiriyor 50 mbps net var aşırı yavaş 100-200 Kb ile indiriyor
  10. T

Rom MIUI Pro 7.11.9 Türkçe kimler yükleyecek?(yayınlandı)

Mi 5'e kurdum ancak banka root uyarısı verdi root'u nasıl kaldırırım ?
  11. T

Rom MiuiPro 7.11.9 Değişikliklerin listesi

Root'lu bu sürüm root'u nasıl kaldıracaz ziraat uyarı veriyor.
  12. T

Rom MiuiPro(TR) ROM - Xiaomi Mi5

Usta artık Tr'ye çevirmene gerek kalmayacak gibi Miui pro geliştircileri Türkçe başta olmak üzere birkaç dil ekleyeceklermiş Rom'a bundan sonra kullanacağımız rom belli oldu demek Mi 5'de her romu denedim Miui pro en iyisi ve en stabiliydi neden tekrar Eu'ya geçtim bilmiyorum . Aosp lineageos...
Üst Alt