tahaydin kullanıcısının son içeriği

1. T

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı V12.0.2.0.QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Çok teşekkürler bende de düzeldi MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. T

Gcamler çalışmıyor ben de 12.0.3 de var mı siz de çalışan sürüm MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. T

Bakalım ya hayırlısı artık, bu arada son sürümde hangi gcam i kullanıyorsunuz en stabil ve düzgün olarak MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. T

Selamlar mi 8 için 12.5 ne durumda acaba bilgisi olan var mı gelecek mi güncelleme ? MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. T

Soru Takas Hk

Bence gerek yok takas yapmanıza eskidi telefon ve yeni gelen güncellemeler bazı hatalara sebep veriyor ek olarak tekrar güncelleme alması zor diye biliyorum MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. T

Yardım Ahize Sesi Çok Az

Aynı sorun bende de vardı Serviste ahizemi değiştirdiler bir sıkıntı kalmadı aynı gün içinde ritzy serviste yaptırdım garanti kapsamında MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. T

Soru Telefon Eskidi? Peki ne alacağız?

Aynı durumdayız ben de iphone dan geçtim memnunum bir süre daha gider ama sonrası mechul res mi serisi sadece bir kere yeni android güncellemesi alıyor bilginiz olsun MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. T

Yardım Xiaomi Mi 8 Pil Değişimi_Tavsiye

İthalatçı garantili firmalara sorulabilir belki ritzy vs garanti ordan olmasa da ücret karşılığı değiştiriyorlardır herhalde fikir sadece şuan aklıma geldi :) MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. T

Yardım Xiaomi Mi 8 Pil Değişimi_Tavsiye

Gsm iletişime sormuştum yan sanayi pil takıyorlarmış bilgin olsun hocam MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. T

Soru Ritzy servisi önerir misiniz?

Servis formu veriyorlar ritzy servis ses kaydı gizli çekim olduğu için artık mahkemelerde kullanılmıyor MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. T

Aynen hocam bizi de bilgilendirirsen güzel olur sıkma canını o kadar da hallolur hocam bir şekilde MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. T

14 gün geçmediği için aslında onun değiştirmesi lazım diye biliyorum ayıplı ürün sattığı için ama emin değilim araştırmak lazım hocam MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. T

Cihazı aldığınız telefoncuya gösterdiniz mi durumu o mu yönlendirdi servise MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. T

Telefonu nereden almıştınız MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. T

Evrt hocam o biraz saçma olmuş umarım değiştirirler cihazınızı gelişmeleri bekliyoruz MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt