Tahapala34 kullanıcısının son içeriği

1. Tahapala34

MIUI 12 Mi 9 - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QFAMIXM İndirme Bağlantıları

Telefonum rootlu twrp de var. Sürümüm 11.05 şuan, buradaki recovery linkini indirip telefona atıp twrp üzerinden install yaptığımda sorunsu güncellenmiş olur mu arkadaşlar ? Bayadır forumda yoktum Unutmadıysam bu şekilde güncelleniyordu
  2. Tahapala34

MIUI 12 Mi 9 - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.QFAMIXM İndirme Bağlantıları

Şuan memnunum o yüzden geçesim gelmiyor. Max performans sıfır hata 11.5 şuan. çok güzel. Pek bir değişiklik olacağını sanmıyorum 12 sürümde. tema animasyon vb. Meraklısı değilim. Ama eğer öyle çok kayda değer bir performans iyileştirmesi felan varsa düşünülebilir yeni sürüm. Onu öğrenmek için...
  3. Tahapala34

MIUI 12 Mi 9 - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.QFAMIXM İndirme Bağlantıları

Selam arkadaşlar mi 9 global kararlı 11.5 kullanıyorum. Sizce bu sürüme geçmeli miyim ?
  4. Tahapala34

Rom Mi9 Global Kararlı v11.0.6.0 QFAMIXM İndirme Bağlantısı

Hocam merhaba. Bu tgz uzantılı romu indirsek , mi flash programı ile fastboot modda Clean all yapıp temiz kurulum yapsak, telefondan twrp gidip orjinal recovery üzerinden güncellemeleri alır ve kurar mı ? Qcn yoluyla IMEI repair görmüş cihaz. Clean all yapınca IMEI de gider mi acaba ?
  5. Tahapala34

Soru Mi 9t IMEI repair sonrası güncelleme

Global kararlı recovery yani 3.sıradakini indirip kurun. Efs yedeği yeter IMEI için. Benim telefon mi9. 11.5 global kararlı var bende
  6. Tahapala34

Kardeşim önce twrp den efs yedeği al. Sonra twrp den format at sonra 11.5 global kararlı recovery romu bul ve indir. Onu kurun çok memnun kalacaksınız. Romu yükledikten sonra efs restore yapacaksınız ve IMEI geri gelecek. Aksi taktirde gitme ihtimali var. Ha bide Efs yedeğini telefondan çıkarın...
  7. Tahapala34

Soru Mi 9 İlginç Ekran Dokunmatik Sorunu.

Arkadaşlar bugün telefon elimde WhatsApp'tan mesaj yazarken bir anda dokunmatik gitti telefon bastığım hiç birşeyi algılamıyordu. Tuş kilidi açtım kapattım felan hiç fayda yok. En son Power tuşuna uzun süre bastım telefon restart yaptı ondan sonra düzeldi. Bunun hikmeti nedir arkadaşlar :D hiç...
  8. Tahapala34

Tamam işte kardeşim o bahsettiğin g cam. Huawei ve Xiaomi malesef barbi bebek yapıyor fotolarda.
  9. Tahapala34

Google Camera kur. En çirkin halinle orjinal olarak çeksin seni de gör :D 1588458229 Arkadaşlar global kararlı 11.5 şiddetle tavsiye edilir. Performans pil vb her yönden efsane. Hatasız sorunsuz. Bu sürümü yüklediğimden beri güncelleme defteri kapanmıştır benim için. MIUI 12 de gelse güncellemem...
  10. Tahapala34

Yardım Mİ 9 Pubg Dokunmatik Hassasiyeti

Merak etmeyin sizle alakalı değil oyunla alakalı birşey. Kafa eğme bu oyunda geç algılanıyor azcık. Ben bilgisayardan da oynuyorum mobile'ı emülatör den. Orada da aynı tuşa basıyorsun geç kafa eğiyor. Ayrıca ben 36 pingle oynuyorum İstanbul fiber.
  11. Tahapala34

Rom [10] [Cepheus] [MIUI] [v11] Revolution Os 20.2.26

Kullanan var mı bu revolution romu ? Tavsiye eder misiniz
  12. Tahapala34

186 MB gelmiş oradan şuan
  13. Tahapala34

Ota dan gelen güncellemeyi indirip , twrp den flashlasak yükler dimi ? Yoksa illa internetten recovery şeklinde güncelleme indirip telefona mı atnalıyız?
  14. Tahapala34

Mod Mi 9 Kernel Ve Mod Optimal Android 10 [Root] {Güncel}

Hocam ilginiz için teşekkür ederim
  15. Tahapala34

Mod Mi 9 Kernel Ve Mod Optimal Android 10 [Root] {Güncel}

Yüksek Performans ve dengeli performans için :D
Üst Alt