TahaKaradeniz kullanıcısının son içeriği

1. TahaKaradeniz

Yardım amazfit verge lite uyandırma ayarları

Bunu ben de yapamadım. Sadece kolunu kaldırma uyandırmayı yaptım ama dokuarak uyanmıyor. Siz bulabildiniz mi?
  2. TahaKaradeniz

İnceleme Xiaomi amazfit verge lite

Dokunma meselesi çok kötü olmuş o zaman ya. Notifyden baktım yeni güncelleme yok bendeki son sürüm.
  3. TahaKaradeniz

Çözüldü Verge Lite Türkçe Karakter Çözümü

Merhaba, bu çözüm aktif mi yoksa sıkıntılı mı şuan? Emojiler görünüyor mu bu işlem yapılınca? Vege Lite kullanıp ekranı dokunarak açabilen var mı?
  4. TahaKaradeniz

İnceleme Xiaomi amazfit verge lite

Merhaba, ben de bu saatten aldım mi band 4 ten sonra. Yalnız dokunarak ekran açmayı aktif edemedim bir türlü. Türkçe karakterler de sıkıntı açıkçası.
  5. TahaKaradeniz

Soru Mi A3 Android 11

Ben yükledim, hiçbir değişiklik yok gibi nerdeyse.
  6. TahaKaradeniz

Ana Başlık Mi A3 Android 11 Güncellemesini Yapmayın ! [Fixlendi]

Çok ama çok büyük bir rezalet. Telefonu alıp mi11 verseler de değişmeyecek bu. Allahtan güncellememişim
  7. TahaKaradeniz

Soru Xiaomi mi A3 Android 10

Donanımhaberde yazılanlara göre Andorid 10 kullanıcılarına Android 9 güncellemesi (bu güncelleme) göndermişler. Yüklememe nedeni buymuş. Xiaomi batırdır iyice Mi A3 konusunda. Geri çekilecek 3. güncelleme oluyor bu. Rezalet.
  8. TahaKaradeniz

Rehber [Mi A3] En iyi Gcam ve ayarları

Bu iyi olmamış. En iyisi Hyper 7.0 kullanmaya devam edeyim. En iyi olmasa da hızlı ve iyi olması ayrıca da stabil olması benim için önemli.
  9. TahaKaradeniz

Rehber [Mi A3] En iyi Gcam ve ayarları

7.2'de selfie modunda uygulama kapanıyor ne yazık ki. Konu için teşekkürler, faydalı oldu
  10. TahaKaradeniz

Soru Xiaomi Mİ5 Kapanıyor Bataryayı Sök-tak Yapmadan Açılmıyor

Aynı sorun 2-3 haftadır bende de başladı. Bazen batarya soketini 5-10 defa sök tak yapmadan açılmıyor. Power entegre diyorlar ama net bir şey demek de güç galiba.
  11. TahaKaradeniz

Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

Mi5 için sadece şunu istiyordum ek olarak. Güncelleme kesildi özellik geldi. Ne diyeyim.
  12. TahaKaradeniz

Mi5'in defteri dürüldü demek. Yazık oldu.
  13. TahaKaradeniz

Keşke olsaydı ya. Mecburen ekran kilitle kısayolunu kullanacağım. Uzun geri tuşuyla ''sonlandır'' komutunu kullanıyorum. MiuiPro romdan arayacağım tek şey o olacak şimdilik. Teşekkür ederim bilgi için.
  14. TahaKaradeniz

Ana ekrana çift tıkla uyutma var mı bu romda? Mi5 telefon.
  15. TahaKaradeniz

Rom Revolution OS - MiUI

Mi Room ve bu rom arasında kaldım mi5 için. Karşılaştırma da yapamıyorum özelliklerine bakıp. Var mı ikisini de kullanıp karşılaştırma yapacak olan arkadaş?
Üst Alt