taha91 kullanıcısının son içeriği

1. taha91

Yardım Mi home security 360 kamera

Evet yurt içi mi store dan alındı hafıza kartı takılı yinede ücret istiyor anlık hareket kaydını göstermek için teşekkür ederim öyle yapayım
  2. taha91

Yok mu yardımcı olacak
  3. taha91

Merhabalar bi sorunum var bu kamera artık anlık hareket algılamasını göstermiyor ücretsiz ev gözetim asistanı kaydı hizmetinin süresi doldu uyarısı veriyor. Mi store gittim müşteri hizmetlerini arayın dedi aradım ücretli olduğunu ve Türkiye’den ücretli üyelik olamayacağını söyledi resetledim...
  4. taha91

MIUI 12.5 Mi 9T Pro - K20 Pro - Mıuı 12.5 Xaiomi.eu Stabil Rom - Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

Çin romunda tr dil oluyor mu hocam bide eea rom nasıl geçebilirim çin romuna
  5. taha91

MIUI 12.5 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.2.0.RFKMIXM İndirme Bağlantıları

Eda globalden global e geçmek istiyorum işlem sırası nasıl acaba yardımcı olursanız sevinirim global sürüm daha stabil sanırım
  6. taha91

Yardım Mi tv stick ses sistemi sorunu

Mi stick cihazım ses sisteminden ses çıkışı almıyor nasıl bi köprü kurmam gerekli uydu cihazına optik kablo ile bağlı ses sistemi.
  7. taha91

Yardım Mi9T İmei atılan cihaz ota güncellemesi (12.0.3.0)

Twrp kurup oradan atsam şuan kurulu olan sistem geçerli olur değil mi
  8. taha91

Yardım Mi9T İmei atılan cihaz ota güncellemesi (12.0.3.0)

9t pro cihazım imei kayıtlı fakat ota dan güncelledi temiz kurulum istiyor fabrika ayarlarından sifirlasam imei uçar mı twrp silinmiş cihazdan
  9. taha91

MIUI 12.5 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.1.0.RFKEUXM İndirme Bağlantıları

Nedir bu yazılımdan çektiğimiz ya bildirimi aşağı çekiyorum titremeye başlıyor ekran 1-2 saniye Xiaomi den soğuttu
  10. taha91

MIUI 12 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.5.0.QFKEUXM İndirme Bağlantıları

Temiz kurulum yapmayi düşünüyordum böyle birşey sürpriz oldu temiz kurulum için ne yapmalıyım şimdi
  11. taha91

MIUI 12 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.5.0.QFKEUXM İndirme Bağlantıları

Kilidi açık ve imeili telefonum dün kendi kendine güncelleme yapmış şarja takılıyken ota üzerinden üstelik sorun olurmu şuan için sıkıntı yok
  12. taha91

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Hayırlı ramazanlar miui severler...
  13. taha91

MIUI 12 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.4.0.QFKEUXM İndirme Bağlantıları

Ota dan bu güncellemeyi kurmadım bekliyor diğer gelecek güncelleme gözükür mü yoksa bunu mu kurmam gerekli teşekkürler
Üst Alt