Taha Başar kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Twrp wipe kısmında system_ext yok

Merhaba başlıkta söylediğim gibi wipe kısmında system_ext kısmı yok bu seçeneği nasıl aktif edebilirim 2 yıldır neredeyse rom yüklemiyordum telefona yeni rom yükliyim dedim yeni şeyler silmemi istiyor artık yardımcı olursanız çok sevinirim.
  2. T

Rom Pixel Experience/Plus Pocophone F1 Android 11 Beta 07.02.2021

Evet dediğin gibi beta sürümü aşırı fazla web whatsapp kullanmıyorsan çokta dokunucak bir sıkıntı değil ve rom kesinlikle güzel
  3. T

Yardım Klavyenin alt kısmında bulunan kapatma butonu

Çok sağolun ama ordan değilmiş çok saçma şekilde buldum Gesture bar length diye bölüm var ordakini 0 yapınca oluyor ama yine de uğraştınız benimle sağolun
  4. T

Buyrun 1614871758 1614871817 Tam klavyenin altında ve yükseltiyor klavyeyi
  5. T

Merhabalar 1 saat kadar önce Evolition x rom yükledim ancak klavyeyi açtığım zaman klavyenin alt kısmında kapatmak için bulunan klavyeyi kapatma oku beni çok rahatsız ediyor gereksiz uzatıyor klavyeyi yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
  6. T

ben şimdiye kadar öyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım diğer sıkıntı da şu an Pixel romu kullanmıyorum yüklemeyi düşünüyordum ama böyle olunca kararsız kaldım bende
  7. T

Aşırı fazla bir şey yok youtube de pocophone için rom inceleyen çok güzel kanallar var nasıl indirilmesi gerektiğini de gösteriyorlar onlara bakarak yap ben hep öyle yapıyorum ve şimdiye kadar yüklediğim 15 20 romda hiçbir sıkıntı yaşamadım romun kendi sorunları dışında.
  8. T

Rom [Android 11] Pocophone F1(beryllium) AOSPK The Kraken Project 21.3.25 [OFFICIAL]

Rom hakkında yorumlar nasıl bir şikayet ile karşılaştınız mı bende yeni rom arıyorum da belki bunu indiririm.
  9. T

1 yıl kullanmıştım telefonu yaklaşık ilk romu 8. ayda falan yükledim 4 5 ay kullandım en düşün ekran süresi olarak 9.5 saat falan almıştım sonra hızlı şarjla ilgili bir sıkıntı olunca değiştirdim.
  10. T

pixel experienceyi kesinlikle öneriyorum 12 saat ekran kullanım süresi gördüm ben 2.5 günde bir şarj ediyordum çok iyi.
  11. T

Çözüldü Mi band 4 Türkçe karakter

Notify fitnessta olan bir ayardan dolayıymış sanırım metni düzenle özelliği yüzünden sanırım ş ç gibi harfler görüntülenemiyordu konu fazlalığı yarattım pardon
  12. T

Çözüldü Mi band 4 Türkçe karakter

Elinde Türkçe karakter yaması olan varsa atabilir mi mi band 4 için
  13. T

Soru Sizce şuan yüklenebilirecek en iyi pocophone romu

Kernel atmadım ayrıca ama kendi kendine kapanmalar ya da arka planda çalıştırma özelliği kullanılamıyor falan gibi hatalar aldım ancak bunları ben 8.0 sürümünde aldım diğer sürümlerde ne kadar olur bilemem 1603652833 Bir ara bootloopa girdi yeniden başlatıp durdu kendini sonra twrpye girdim bir...
  14. T

Soru Sizce şuan yüklenebilirecek en iyi pocophone romu

Merhabalar 4 5 aydır corvus os kullanıyordum ama artık çok sıkıntısı olmaya başladı bende miuia geçmek istedim özledim de biraz bana önerebileceğiniz bir miui romu var mı costum ya da normal sunulan iyi ise onu indirebilirsin diyebilirsiniz yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
  15. T

Soru Eu mu official mı

Global dendiğini unuttum offical yazdım yazdım aklıma o geldi diye
Üst Alt