TacoNikky kullanıcısının son içeriği

1. T

Sohbet S23 Ultra Mı ? 13 Ultra Mı?

Son 7 senedir Xiaomi kullanıp Samsung'a geçen biri olarak S23 Ultra derim. Xiaomi verdiği güncellemelerdeki yazılımsal hatalarıyla maalesef insanı pişman ediyor. Samsung bu konuda önde ve fotoğrafçılıkta yapay zekayı çok iyi kullanıyor. Expert Raw uygulamasıyla profesyonel çekimlere izin...
  2. T

Gcam Mi Note 10 Lite GCam Hakkında

Zipten çıkarın, kameradan load config diyip dosyayı seçin. Tüm fotoğrafları 64mp ve çok net çeker, bir fotoğraf ortalama 25 mb yer kaplar.
  3. T

Gcam Mi Note 10 Lite GCam Hakkında

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-BigKaka/f/dl9/ Bu gcam sorunsuz çalışıyor. Daha sonra config dosyası da paylaşacağım, onunla fotoğrafları 64 mp çekiyor.
  4. T

Mod Mi 11 Lite(Courbet) Modem Dosyaları

İlk sayfadaki açıklamada yazıyor.
  5. T

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

İkisi de resmi olarak satıldı. Mi 10 lite 5g olsa da Türkiye'de 5g olmadığı için önümüzdeki 2-3 sene bir işinize yaramaz. Bence bu iki cihaz da şu an alınmaz, cihazın performansı ve kullanım ömrünüz uzun olmaz. Üzerine biraz daha koyarak temiz s20 fe alabilirsiniz. Hem kamera çok daha iyi, hem...
  6. T

Yardım Mi 11 lite kamera sorunu

Modem dosyası kameradaki morluk sorununu çözüyor. Fotoğraf çekince kameradan atma sorununu çözüyor. Telefonu yurtdışı olup kameraları hiç açılmayanlar kaç tane modem dosyası yükleseler de sorunları çözülmedi. Kamera değişimi çözüm değil, servis anakartı değiştiriyor. Garantili cihaz almışsınız...
  7. T

Yardım Arama kaydı yaparken "bu arama kaydediliyor" sesini devre dışı nasıl bırakabilirim

Endonezya romlar en güzel çözüm. Kendinden ses kaydı açık
  8. T

Yardım Yeni kaçak telefonum şarj olmuyor

Satıcı arkadaş hemen kapalı şarj demiş, o bana garip geldi. Bu devirde kapalı şarj mı kaldı ki? Cihazın soketinde bir sorun olabilir ama emin olmak için mutlaka başka bir orjinal şarj aletiyle deneyin.
  9. T

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Custom romlarda ahize sesi aşırı yüksek hocam, miui romda da aşırı olmasa da ses yüksek. Sakız ile ahizeyi temizlemeyi deneyin. Ekranın kapanmaması ise google arama'dan kaynaklanıyor. Aşağıdaki uygulamayı yüklerseniz ekranın kapandığını göreceksiniz...
  10. T

Muhtemelen olmaz ama farklı sürümlerde bazen Bluetooth yada WiFi çalışmıyor. Yüklemeden önce twrp'den modem dosyanızın yedeğini alın.
  11. T

Yardım Mi 11 Lite Cihazım kamera ve parmak izi sorunu

Parmak izi donanımsal maalesef. Ben de değiştirdim düzeldi. Gcam ise aşağıdakini sorunsuz kullanıyorum tavsiye ederim. https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-BigKaka/f/dl9/
  12. T

Yardım Mi 11 Lite Cihazım kamera ve parmak izi sorunu

Aşağıdaki konuyu inceleyin. https://forum.miuiturkiye.net/posts/1430057/
  13. T

Rom Mi Note 10 Lite [UNOFFICIAL] Pixel Experience Plus Android 11

Plusta bir kaç özelleştirilme ayarı var, düz versiyonu tam pixel telefon yazılımı. Hiç özelleştirme yok.
  14. T

Endonezya 12.5.3'te bende de Bluetooth çalışmama sorunu vardı. Endonezya 13.0.3te sorunsuz çalışıyor
  15. T

Yardım cihazda efs dosyasi yok acil yardim

Efs her cihaza özel olduğu için malesef mümkün değil. Qcn ile tamir yapılıp yazılması lazım diye düşünüyorum. Paralı bir şekilde yaptırmanız gerekecek
Üst Alt