sywa kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım HyperOS AOD Animasyonu Çalışmıyor

Yanlış yere açmışım konuyu kapatabilirsiniz isterseniz.
  2. S

Yardım AOD Animasyonu Sorunu

Merhaba Hyper Os 1.0.5.0 Sürümü Yüklü Ancak Kilit Ekranı İle AOD Beraber Çalışmıyor.Telefonu kapattıktan 2 saniye sonra AOD geliyor.Telefonu formatlamam gerekiyordu format öncesi çalışıyordu fakat şuan o animasyon çalışmıyor.
  3. S

Yardım HyperOS AOD Animasyonu Çalışmıyor

Merhaba Hyper Os 1.0.5.0 Sürümü Yüklü Ancak Kilit Ekranı İle AOD Beraber Çalışmıyor.Telefonu formatlamam gerekiyordu format öncesi çalışıyordu fakat şuan çalışmıyor.
  4. S

Rom [RN8Pro] En Çok Tercih Edilen AOSP Rom'lar (Her Sürüm Güncellemesi Konuya Eklenecektir) // 08/12.2023

crdroid güzel ama twrp de dosyalar şifreleniyor yüklediğimde. 1678731098 Hocam Pixel Experience + Hydra Kernel yükledim önceden EvoX kullanıyordum şarjı güzel şuanlık.
  5. S

Yardım Persist flashladıkan sonra cihazımı bul depolama alanı hasarlı hatası.

Rehber - Persist Nasıl Yüklenir? (Sensörler, Wifi/Bluetooth, Parmak İzi Okuyucusu vs. sorunu çözümü) Buradaki ama sakın adb ile yükleme twrp ile yükle yoksa bozuluyor.
  6. S

H.kadioglu Hocam müsaitseniz birşey sorabilirmiyim ben eu rom kurucam ama güvenilirdir değilmi? bankacılık uygulamaları falan için.
  7. S

H.kadioglu trmacher12 çok teşekkür ederim yardımlarınız için telefonum düzeldi.
  8. S

Peki hocam da ben telefonu sıfırladım twrp den.
  9. S

Yani bende eu rom yüklemek istiyordum yüklersem düzelirmi. H.kadioglu
  10. S

H.kadioglu twrp ile eu rom yüklesem sıfırdan düzelirmi.
  11. S

Sizdede telefon çekmiyordu simi görmüyordu değil mi?
  12. S

Merhaba, Annemin Redmi Note 8 Cihazında telefonunda yakınlık sensörünün bozulduğunu farkettik.Uzun araştırma sonrası persist'i minimaladb üzerinden flashladık.Açtığımızda telefonun simi görmediğini farkettik ve cihazımı bul depolama alanı hasarlı bu hata mesajını aldık.Sonra bir kaç persist daha...
Üst Alt