systemj kullanıcısının son içeriği

1. systemj

Yardım System launcher ı sildim

Romdan çekmeyi denerim bulamazsam. Bi launcher yükledim ara birim açılıyor ama eskisi gibi güzel değil 1607370037 Sai ile kurmak sorunu çözdü. Çok teşekkür ederim
  2. systemj

Aslında istediğim böyle bişey. Çünkü bulduklarım uyumsuz. Aynı romdan birisi gönderebilirse sorun çözülür heralde
  3. systemj

O şekilde çıkan uygulamalar genelde ya durduruldu hatası veriyor, yada ana menüye basınca o launcher ı görmüyor
  4. systemj

Açılmıyor. Adb shell pm uninstall ile com.miui.home dosyasını sildim, launcher gitti
  5. systemj

Yanlışlıkla system launcher ı sildim. Miui global 11.0.6.0 için system launcher ı paylaşabilir misiniz
  6. systemj

Rom MIUI 10 Port for Mi A2 Lite (Android PIE)(daisy)

darkshaman ben ne yaptıysam ne stock roma ne de baska bi roma geçiş yapamadım. en sonunda tekrar bunu yükledim. sen nasıl yaptın
  7. systemj

Recovery [Official] [Recovery] Mi A2 Lite için TWRP 3.3.1

fastboot ve adb yi videodaki gibi yükledim. bootloader a giriyorum. fastboot boot twrp-offain img ile twrp acıyorum. şifre soruyor ve cancel diyip iptal ediyorum. install kısmına girdiğimde yüklenecek herhangi birşey bulamıyorum. harici sd kartım yok. 3. komutu hangi aşamada uyguluycaz...
Üst Alt