system kullanıcısının son içeriği

1. system

Yardım Mi 8 youtube sorunu

YouTube uygulaması sadede wifi olarak ayarlanmış nasıl olmuşsa, 3 senedir kullandığım telefon. Demek ki güncellemeler ile ilgili bir sıkıntı. O ayrı bir konu, bu ayarı bulmak ayrı bir konu. Ayarı buldun youtube yok, sistem uygulamalı altında. Neyse hallettim.
  2. system

Hocam Premium üyeyim
  3. system

Arkadaşlar merhaba. YouTube a girmeye çalıştığımda ağ bağlantısı yok diyor ve hiçbir şekilde açmıyor YouTube. Neden olabilir ki bu. Mobil veri kullanıyorum ama yok. Tarayıcıdan denedim orada sorun yok.
  4. system

Uygulama Youtube ufak ekran sorunu

Hocam hızlı top uygulaması nedir. Daha önce ne gördüm ne duydum. 1608114550 Hocam bu ayarı nasıl yapıyorsunuz tam olarak. Telefonun arkasına iki kere vurma olayını.
  5. system

Sanırım yeni bir güncelleme beklemekten başka çare yok. Sanki Google navigasyon kullanırken de durum aynı. Bu kötü oldu. Xiaomi nin bunu düzeltmesi çoook uzun sürer.
  6. system

Sohbet An itibariyle covid 19 pozitif

Çok teșekkür ederim iyi dilekleriniz için. 1. Gün bitti Allahın izniyle. Bugün 2. Güne başladım ve asla odadan çıkmıyorum. Plastik kullan at tabak çanak kullanıyorum, odanın camını sık sık açıp havalandırıyorum.
  7. system

Beni direk tomografi ye yolladı, sonuç çıkınca bana da gösterdi ekrandan, ciğerlerde birşeyler gözüküyor, detaylı kan testi yapalım, emin olalım dedi ve kan sonuçları çıkınca kesinleşti. Benim en büyük şikayetim geçmeyen baş ağrısı, resmen başımın içinde filler tepişiyor.
  8. system

Allah razı olsun arkadaşlar. İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.
  9. system

Çok ilginç uygulamaları yönet kısmında da YouTube yok, sadece youtube müzik var. 1608049197 Teşekkür ederim hocam, vaktim bol bu günlerde kurcalayıp bulmaya çalışıyorum bakalım.
  10. system

O ayar açık hocam. Çok tuhaf, ayarları kurcaladım ama yok, bulamadım birşey
  11. system

Arkadaşlar youtube kullanırken ana ekrana döndüğümde küçük ekran açılırdı ve ana ekranda dolaşırken izlemeye devam ederdim. Şimdi bu olmuyor, Ayarlar da düzgün youtube da. Gözden kaçırdığım birşey mi var acaba.
  12. system

Çok teşekkür ederim hocam iyi dilekleriniz için.
  13. system

İşte ne kadar da dikkat ettim desem demek ki bir yerde hata yapmışım. Tek tesellim kimseyle temaslı değildim. O yüzden içim çok rahat. 2 gün sonra da eşim gidip test yaptıracak, şimdilik bir şikayeti yok ama, garanti olsun.
  14. system

Bu video yu izlemiştim ama siz gönderince tekrar izledim şimdi. Tabii ilk izlediğimde ben pozitif değildim, çok dikkatli izlemedim şimdi. Bende mesut bey gibi düşünüyorum. Doktor ne diyorsa o. 1608035702 Ben hâlâ şaşkınım, nasıl bulaştı bana diye. Sanırım biraz da bünye meselesi bu. Şimdilik...
  15. system

Çok teșekkür ederim iyi dilekleriniz için. Lütfen çok dikkat edin, insan oda da hapis olunca kötü hissediyor.
Üst Alt