suwat kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Redmi Pro Açılmıyor

Merhaba. Redmi pro telefonum var. Açılmıyor. Şarj taktım, kablo değiştirdim, Ses açma+ power tuşuna basılı tuttum, Ses kısma+ power tuşuna basılı tuttum. Açılmadı. Yardımcı olabilecek var mı?
  2. S

Yardım Mi 5 telefonum hiç tepki vermiyor

uzun süredir herhangi bir düşme gibi fiziksel sorun olmadı. arkası cam ve kaygan olduğundan dolayı ilk aldığımda sağlam bir kılıf ve kırılmaz cam almıştım. lakin yaptığım tüm işlemler sonucunda aynı sorun devam ettiğinden dolayı bende donanım arızası olduğunu düşünüyorum. beşiktaştabir tamirci...
  3. S

wipe yaptım ekran geldi lakin ekrandaki ileri simgesine basmam gerekiyor sanırım. ekran işlemiyor sanırım yada işletmiyor. titreşim devam ediyor bu arada. sercan beyin söylediği işlemi araştırıyorum. yapabilirsem onu yapacağım. henüz bir bilgi bulamadım ama 1563878956
  4. S

söylediğin gibi wipe yaptım. bayadır açılmasını bekliyorum. çok uzun mu sürüyor wipe sonrası açılma. ışıkları ilerliyor ama açılmadı 5 dk yı geçti.
  5. S

yukarıdaki sorun nedeniyle boot edersem belki düzelir diye düşündüm.resimdeki hatayı veriyor.
  6. S

cihazı söktüm. pil soketlerini çıkarttım. telefon açıldı şimdi. lakin sürekli tuş takılı kalmış gibi hareket ediyor. ekrana da basamiyorum. ses açma kapatma tuşlarında sorun yok. sanki orta tuşu takılı kalmış gibi. fiziksel bir şey göremedim. ne yapmam gerekli fikri olan var mi acaba 1563798898...
  7. S

sagolun. öğle arası olsun videolardan bakacağım sökme işini. yapabilirsem açarım. tanıdık varda maalesef tamire göndereyim dedi. açmaya yanaşmadı. başka bir konuda da pilden bahsetmişler. kablosunu çıkartıp takılmasını önermişler. diğer bulduğum çözümler biraz uzmanlık istiyor flash lamak gibi...
  8. S

yıl başında Delta servis bataryayı değiştirdi ama genede fazla gitmiyordu. dediginzi olabilir aslında lakin nasıl test edebilirim. Nasıl çıkarabilirim kapağını bilemedim
  9. S

Merhaba, Mi 5 telefonum dün gece ısındı dedi. açık programları kapattım, ışığını kıstım, biraz telefon ağır çalışıyor gibi geldi kapatıp açmak istedim. Lakin açmak istediğimde fastboot ekranına döndü tekrar kapattığımda bu sefer hiç açılmadı. Açmak istediğimde herhangi bir tepki vermiyor...
  10. S

Yardım Mi5 kapandı açılmıyor

Merhaba, mi5 telefonum ısınma hatası verdi kapattım bir daha açamadım. yardımcı olabilecek var mı?
  11. S

Yardım mi5 kapandı açılmıyor

merhaba, benimde az önce mi 5 telefonun durduğu yerde kapandı ve açılmıyor. herhangi bir şey yapmadım şarjıda vardı. Şarja taktığımda, başka şarj cihazına taktığımda, tuşlarına bastığımda, hardreset konbinasyonunda, pc ye bağladığımda herhangi bir tepki vermiyor. Garantisi var. garantiye...
  12. S

Redmi Pro V8.5.4.0 romunu yükleyemiyorum

çok sagol
  13. S

resim ekte. rom ise resmi sitesindeki Sürüm: V8.5.4.0.MHQCNED (MIUI8) teşekkür ilgi için
  14. S

Yardımcı olabilecek var mi
Üst Alt