Superuser1 kullanıcısının son içeriği

1. Superuser1

Yardım Miui 13 güncellemesi yaptım ve Nv data is corrupted hatası verdi (telefon redmi note 10 5g)

Gerekmez sadece uygun modem dosyası gerekli aptal tellefoncular telefonun imeini siliyor mesela bende aynı hata vardı modem dosya flashlamak ile bitti ve IMEI tamiri yapmadım
  2. Superuser1

Yardım J6 ses hatasi

Merhaba j6 ma root atmaya çalıştım recovery mod dan bootloadera geçtim sonrada vazgeçtim ve telefonu yeniden başlatınca ciizt veya karıncalanma televizyon dedi çıkıyor ama her zaman değil ses mesela klavyede dokunma sesi gibi ve video sesleri ve sesi kapatınca duruyor ve o ses gelmiyor
  3. Superuser1

Çözüldü Root olmadan magisk modüllerini kullanabilir miyim

Not illa twrp lazım deil cihazinizin boot dosyasını bir custom rom veya orjinal romdan Alin ve magisk ile patchleyin sonra ise magiskpathcedboot.img i PC ye atın telefonu fastboota alın fastbootan fastboot flash boot 'buraya dosyanın konumunu veya direk masa ustunden sürürkleyin' sonra enter a...
  4. Superuser1

Rehber twrp data şifreli veya format çalışmıyor

Merhaba bu adımlara ile data sdcard veya format atabilirsiniz eğer olmuyorsa Yapmanız gerekenler. İlk önce telefonu twrp moduna alın ardından advanced terminal i açın terminale recovery Yazın bu 2. Bir twrp acicaktir 2. Twrp dataya erişimi bulunur ama decrypte edemez onun için telefonun...
  5. Superuser1

Yardım TWRP Dahili Depolama 0 MB sorunu

Ben yanlışlıkla çözüm buldum hemde pcsiz 1668980704 Ama tehlikeli yanlışlıkla bozabilir sifirlayabilirsiniz yapmanız gereken twrp den advanced terminal oraya recovery yazın sonra 2. Bir twrp açılcak ama onun sdcarda erişimi olucak 2. Twrp ila 1. Twrp buga girecek bazen 1 bazen 2. Ye...
  6. Superuser1

Çözüldü redmi note 10 pro şifreyi unutum

Arkadaşlar çözdüm ayarlardan desenemi unutum yaptım mi hesab şifresi sordu onu bilihordum sifirlayabildim
  7. Superuser1

Yardım cihazı görmüyor adb sürücüsü yuklenmiyor

Yeniden yazıyorum bootloadet kapalı adb den Fastboot flashing unlock komutunu deneyin yanlış yazmış olabilir internete bakın Not tüm verileriniz gidecek
  8. Superuser1

Çözüldü redmi note 10 pro şifreyi unutum

Merhaba cihazım magiskile rootlu şifremi unutum ama parmak izi kayıtlı magisk veya başka bir program ile nasıl şifremi öğrenirim silmeyi denedim ama telefon geri şifrelledi
  9. Superuser1

Yardım Redmi Note 8 atılan rom düzgün çalışmıyor

umarım sorununuz ilerde cözülür
  10. Superuser1

Yardım cihazı görmüyor adb sürücüsü yuklenmiyor

Peki sorunu cözüldümğ eğer cözülmese verdiğim linkteki dosyayı acın ama bu sefer telefonu medya aktarım protokolünü secin 1662209444 Bl kilidi acıkmıydı 1662209741 resim atabilirmisiniz anlamadımda
  11. Superuser1

Magisk kulanabilirsin eğer soft brick olursa eftsu yu dene supersu artık calışmıyor safetynet yüzünden
  12. Superuser1

bir cözüm var pil için ama root lazım 1661729596 Eğer rootun varsa root essentials adlı uygulamayı yükleyin root iznini verin en üste pil kalibrasyonu yazar. Ordakileri oku ve tamamını yap sorunun cözülür Yapman gerekenler şarj takm 100 de yüz şarj et Pil kalibrasyon düğmesinene dokunun şarj...
  13. Superuser1

Yardım telefonum fastboot modunda bilgisayarım görmüyor

https://gg.gg/adbdriver deneyin olur not telefonun dosya aktarım protokolünde olması ve izinleri sıfırlanması gerekiyor izin derken geliştirici secenekleri bilgisayar izinlerini sıfırlayın ve pc ye takın dosya aktarım protokolünü secin driverları silib yeniden yükleyecek ve otomatik fastboot a...
  14. Superuser1

Yardım Telefonum Fastboot Modunda takılı kaldı

Adb ile fastboot üzerinden yeni bir rom yükleyin bl kilidi acık olması şart
Üst Alt