superdestek kullanıcısının son içeriği

1. superdestek

MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Çok teşekkürler, bu dosyayı yükleyince bildirimler düzeldi.clap~~
  2. superdestek

Yardım Bildirim paneli hatası

Bende de aynı problem var, 12.5.1 güncellemesinden sonra oldu. kilit ekranında bildirim kısmından gitmiyor. Proğram kapalı olduğu halde. Kaldırdım sildim yine aynı.
  3. superdestek

MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

12.5.1 güncellemeden sonra, Youtube Music uygulaması kilit ekranda takılı kalıyor. Orada bir bug oluşmuş sanırım. Programı kaldırdım sildim yine aynı.
  4. superdestek

Sohbet Miui 12.5 Güncellemesi Geldi

sensör sorunu çözüldüyse, diğerleri hiç önemli değil
  5. superdestek

bir daha xiaomi alırsam. ne güncelleme adam gibi, ne telefon yazılımı stabil.
  6. superdestek

Soru Miui 12.1.1.0 Batarya problemi

tamam ilk fırsatda deneyeceğim, inşallah düzelir.
  7. superdestek

Rom [Android 11] Mi Note 10 Lite Global Kararlı V12.1.1.0.RFNMIXM İndirme Bağlantısı

Allah belasını versin böyle güncellemenin.
  8. superdestek

Soru Miui 12.1.1.0 Batarya problemi

12.1.1.0 güncellemesinden sonra batarya çok çabuk bitmeye başladı, telefondan iyice soğuttular, zaten sensör sorunu vardı iyice berbat oldu. Anlamıyorumki bu adamlar yazılım çıkarmadan önce hiçmi test yapmıyorlar. Nezaman güncelleme gelir bu batarya düzeltme konusunda bilgisi olan varmı? yoksa...
  9. superdestek

Soru Android 11 güncelleme sonrası AOD sorunu - Mİ NOTE 10 Lite

Güncelleme ile bildirimler bozuldu. Birde karanlık moda geçince üst kısımdai saat pil durumu barı siyah oluyor, ve siyah olan arka planda hiç görünmüyor onu bir türlü değiştiremedim.
  10. superdestek

Rom [Android 11] Mi Note 10 Lite Global Kararlı V12.1.1.0.RFNMIXM İndirme Bağlantısı

Söylendiği kadar da pek bi sıkıntı görmedim güncellemede, sadece modlu uygulamada bir iki sıkıntı çıktı, örneğin, picsart da resim düzenleme yaparken atıyor.
  11. superdestek

MIUI 12 Mi 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.1.1.0.RJIMIXM İndirme Bağlantıları

dün gece itibari ile bana da geldi, yükleme yapmadım henüz, kullanan arkadaşlara sormak lazım, güncellemeye değermi?
  12. superdestek

Bende aynı versiyon yüklü , bi ara "Güncelle" yazısı geldi sonra kayboldu, gerimi çektiler ?
  13. superdestek

Uygulama Youtube Vanced Manager Yayınlandı!!!

Baktım şimdi, orası kapalı görünüyor.
  14. superdestek

Aynen bende öyle yapıyorum zaten de , hani bu mesajın gelmesini engellemek için yapılacak bişey varmı diye.
  15. superdestek

Bu şekilde güncelleme mesajı geliyor, güncelleye bastığımda play store açılıyor.
Üst Alt