Sungur44 kullanıcısının son içeriği

1. S

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Türkiye Kararlı Rom V12.0.4.0.QJZTRXM İndirme Bağlantıları

Miui 12 hala yuklemedim. 11de duruyorum. Yüklemeli miyim
  2. S

Soru Güncelleme hakkında

Miui 12 hala yuklemedim. Tavsiye eder misiniz ? Yüklemeli miyim ?
  3. S

Yardım Tam ekran film izlerken donma sorunu

Herkese kolay gelsin arkadaşlar. Film veya dizi izlerken yatay biçimde telefonu tam ekran yaptığımda bazen ( bu bazen sürekli olabiliyor) ekran bir sahnede donuyor, tıklayınca açılan durdurma oynatma tuşu falan gelmiyor. Bu sırada film devam ediyor ses var sadece görüntü yok. Tek yapabildiğim...
  4. S

Soru Miui12 geçiş

BL kapalı açmayı da düşünmüyorum. Teknoloji cahiliyim biraz. Uzun pil ömrü ve stabil kullanım benim için yeterli hususlar.
  5. S

Soru Miui12 geçiş

Merhabalar. Resmi note 9 pro kullanıyorum. Yaklaşık 6 aydır sahibim. Önceki telefonlarımdan alışık olduğum için güncelleme yapmadım. Telefon hala miui11. Pil sorunundan korkuyorum. Acaba pil optimizasyonlari yapıldı mı miui12.0.4 sürümünde. Geçmeli miyim?
  6. S

Yardım Note9 pro pil kullanım istatistikleri

Note9 pro kullanıyorum çok olmadı alalı. Miui12 ye güncelleme yapmadım hala 11 kullanıyorum. Yanlız ayarladardaki pil kullanım istatistikleri miui12 sürümündeki duruma geçti. 11 de pil yüzde yüzden başlayıp bitene kadar olan ekran süresini görebiliyordum artık belli saat periyotları içerisini...
  7. S

Yardım Batarya ve MIUI12

Arkadaşlar telefonu alalı 4 gün civarı oldu. Gece telefon ekranı kapalıyken yüzde 38de bıraktığım şarj yüzde 16 olmuş sabah. Belli bir çözümü var mı yoksa MIUI12 ye geçsem düzelir mi. 8 9 saat ekran süresi alıyorum ortalama olarak
  8. S

Soru Note 9 pro Google mesajlar

Merhaba arkadaşlar telefonu yeni aldım Google mesajlar üzerinden sms göndermeye çalışıyorum ama mesaj gitmiyor numara yanlış biçimlendirilmiş diye bir yazı geliyor. Normal numaralara bazen gidiyor bazen gitmiyor ama 4 haneli servis numaralarına hiç gitmiyor çözümü nedir acaba Şimdiden tesekkurler
  9. S

Yardım MIUI 10 geri dönme

Arkadaşlar kusura bakmayın biraz telefon cahiliyim root bl kilidi falan anlamıyorum ama kilit kapalı eminim. MIUI 10 a dönmek için açmak gerekiyor mu. 10da 7 saat ekran süresi alırken 4e 5e kadar düştü şimdi. MIUI 10 iyiydi nasıl donebilirim acaba.sagolun şimdiden
  10. S

Soru Miui11 sonrası pilin az gitmesi

Miui 11 güncellemesi öncesi 7 saat aldığım ekran süresi şuan 4 saat anca. Yeni bir guncelleme gelir mi yoksa önceki sürüme dönme şansımız falan var mı
  11. S

Soru MIUI V10.2.1.0.0EGMIXM Geldi Güncelleyenler Yorum ?

Bende bildirim kısmında gözüküyordu indirmek icin girdiğimde yok oldu guncelleme
  12. S

Çözüldü Redmi 5 plus son güncelleme tarihi

Çok teşekkür ederim .
  13. S

Çözüldü Redmi 5 plus son güncelleme tarihi

Arkadaşlar bende miui 10.0.4.0 sürümü var şuan hiç bir guncelleme gelmiyor uzun süredir herkeste böyle mi acaba yoksa güncelleme almakta sıkıntı mı çekiyorum bilemedim.bootlader kilidi kapalı rom falan atmadım yani.geldigi gibi duruyor telefon.simdiden teşekkür ederim.
  14. S

Soru R5+ miui 10.kaç şuan da

Acaba siteden miui 9 indirip kurmam mümkün mü?bl kilidi kapalı Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. S

Soru R5+ miui 10.kaç şuan da

Teşekkür ederim. Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt