sunal66 kullanıcısının son içeriği

1. S

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Merhaba, telefon yanımda ekranı kapalı bir şekilde dururken bazen ekran ışığı yanıyor. Ekrana baktığımda da hiçbir bildirim yok. Aranızda böyle bir şey yaşayan var mı? Telefonda(mi6) en son eurom yüklü.
  2. S

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Cevabınız için teşekkür ederim hocam, kayıt yeri ayarlıydı. Ayarlı olmasa da yine görmesi lazım ama görmüyor.
  3. S

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Merhaba, Gcam ile çekmiş olduğum videolar bazı galeri uygulamalarında(Google Galeri) gözükmüyor, bu konuda bilgisi olan var mı?
  4. S

Yardım Adım Sayar ve Bildirim Genişletme

Geri bildiriminiz için teşekkür ederim hocam. Dediğiniz gibi 3. parti temalarda adım sayar var fakat bildirimler genişletilemiyor. Bu şekilde birçok tema denedim ama bir türlü aradığımı bulamadım.
  5. S

Yardım Adım Sayar ve Bildirim Genişletme

Merhabalar; Kilit ekranında adım sayar olan ve gelen bildirimleri genişleterek okuyabileceğim bir tema arıyorum. Önerebileceğiniz tema var mıdır?
  6. S

Android versiyon düşürmede de mi aynı yöntem uygulanıyor. Burada android versiyonu 11'den 9'a düşüyor da onun için sordum.
  7. S

Merhaba Android 11 tabanlı rom yükledim, tekrar bu roma dönmek istiyorum, twrp den direk yükleyebilir miyim yoksa başka bir yol mu denemem lazım. Yönlendirme yapabilir misiniz?
  8. S

Teşekkür ederim hocam, siz hangi romu tavsiye edersiniz?
  9. S

Android 10 veya 11 tabanlı miui arayüzlü önerebileceğiniz rom var mı?
  10. S

Merhabalar; İnternette mi 6 için xiaomi eu 22.4.13 miui 13 android 11 tabanlı bir rom buldum ve 20.6.18'in üzerine yükledim. Aşağıdaki gibi bazı sorunları var. 1.) Şarj öncekine göre hızlı tükeniyor. 2.) Çok geç açılıyor. 3.) Nfc çalışmıyor deniliyor, henüz deneyemedim. 4.) Tuş ışıkları...
  11. S

Uygulama Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ?

Uzun zamandır Kiwi browser kullanıyorum, gayet güzel, chrome mağazasından istediğiniz uzantıyı ekleyebiliyorsunuz. Çevrisi de çok güzel. Tavsiye ederim.
  12. S

Uygulama Alternatif Gcam (pixelcam Fuse)

Android 9'da çalışan versiyon hangisi acaba?
  13. S

Tema Jiyan Colourful V3 MIUI 11/12/13 Uyumlu

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
  14. S

Tema Jiyan Colourful V3 MIUI 11/12/13 Uyumlu

Elinize sağlık, kilit ekranında bildirimleri genişletebiliyor muyuz acaba?
Üst Alt