sultanherko kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Xiaomi mi 8 orjinal batarya değişimi

Merhabalar Ankara'da ikamet ediyorum. Mi 8 telefonumun bataryası artık istediğim performansı vermiyor. Migrostan ritzy garantili olarak 3 sene önce satın almıştım. Evofone'u aradığımda ücreti karşılığında bile olsa telefonumla ilgilenemeyeceklerini söylediler. Telefonum için orjinal batarya...
  2. S

Yardım Miui 11 eu rom stabil pil ayrıntısı

Çok teşekkür ederim dikkat etmemişim :)
  3. S

Yardım Miui 11 eu rom stabil pil ayrıntısı

Bu romda telefonun ne kadar uyanık kaldığını görebiliyor muyuz Global romda pil istatistikleri bölümünde görebiliyordum. Yalnız eu romda bulamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  4. S

Yardım Magisk manager Yetkilendirme sorunu

Android 9 benim ki 10'a geçmedim sıkıntı var diye okudum hep. Ama şu root yetki olayını çözemedim bir türlü
  5. S

Wakelock detector ve diğer izin alamadığım uygulamalar Yetkilendirme menüsünde gözükmüyorlar bile resimde paylaştım. Çok ilginç
  6. S

Güncel son versiyonda. Resimlerini ekledim.
  7. S

Wakelock detector root yükledim telefona ancak Magisk Manager root yetkisi vermiyor. Root izni reddedildi tarzı uyarı veriyor. Busybox yükledim aynı sorunu onunla da yaşadım. Gsam battery yükledim ona da root yetkisi vermedi. Yardımcı olabilirseniz sevinirim
  8. S

Yardım Mi 8 Bu Şarj Oranı Normal Mi?

Hepsini resimlerle attım. Ekran süresi fena değil gibi duruyor ama whatsapp normal şarj yememiş. Silip tekrar yükledim ama bir süredir hala böyle. Fikri, çözümü aynı sorunu yasayan var ve söylerse çok memnun olurum
  9. S

Yardım Bildirim Hatırlatıcı Hk.

Mi 8 telefonuma ilk aldığımda bildirim Hatırlatıcı ayarı yapmıştım(gelen bildirimi bir süre sonra tekrar görme) yalnız şimdi tekrar baktığımda bulamıyorum. Bu ayarı nereden yaptığımı yardımcı olursanız sevinirim
  10. S

Yardım Mi 8 sol üstte mikrofon simgesi

Telefonda dakikada 1 sol üstte yarım saniyeliğine mikrofon simgesi çıkıp kayboluyor bunun sebebini çözemedim yardımcı olabilecek var mı acaba
  11. S

Yardım Mi 8 4.5G internet sorunu

Yaptım sorunum düzeldi şimdi teşekkür ederim :)
  12. S

Yardım Mi 8 4.5G internet sorunu

Telefonun *#*#4636#*#* ayarlarıyla uğraşmıştım bekleme modunda şarjı daha az gitmesi için ancak sonrasında 4.5G ye aldığım zaman telefonda internetin olmadığını farkettim. Eski ayarlarına aldığım zamanda düzelmiyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  13. S

Yardım Mi 8 Batarya Hücre Bekleme

Hücre bekleme çok fazla şarjımı yemeye başladı ne yapsam çözemedim forumdaki çözüm yollarınıda araştırdım. Sonuç alamadım yardımcı olabilecek var mı
Üst Alt