suller kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım kamera normal çekimde başlamıyor

6.7.7.sürümünde de aynı kamera sorunu var. Normal modda başlamıyor
  2. S

Yardım xiaomi redmi note 2 kulağa gelen ses bozuk çıkıyor

yeni aldığım xiaomi redmi note 2'nin ,kulağa gelen sesi bozuk çıkıyor. Sesini kısarsam sorun yok ama yükseltince çok cızırtılı ses veriyor.bu parçayı değiştirmem mi gerek? öyleyse türkiyede bulabilirmiyim? yada aliexpresten hangi satıcıdan bulabilirim? resimde de işaretledim. not:hoparlör...
  3. S

Redmi note 2 batarya

https://www.androidfilehost.com/?fid=24591000424942083
  4. S

Satış 6 Adet Kayıtlı IMEI [Kapanma Riski Yok]

Valla ben imeiden diye 4g li telefonun imeisini attım. Dediğiniz gibiyse daha iyi.
  5. S

Redmi note 2 batarya

xiaomi.eu_multi_HMNote2_6.6.23_v8-5.0 romu tavsiye ederim
  6. S

Yardım Şarz çabuk bitiyor

xiaomi.eu_multi_HMNote2_6.6.23_v8-5.0 yükledim,daha uzun gidiyor
  7. S

Haber xiaomi redmi note 2 üretim durmuş.

aliexpres üzerinden satıcıyla konuştum.xiaomi redmi note 2 prime alcaktım ama üretim durdu,başka telefon alabilirsiniz diye mesaj yazmış.bu kadar sevilen bir telefonun üretimi durmuş ya hayret.
  8. S

ben gm discovery (4g yok) imei si yükledim bir türlü 4g aktif olmadı.4g li bir telefonun imeisini atınca 4g çalışmaya başladı. xiaomi redmi note2 prime telefonum
  9. S

Bu imeiler 4g li mi
  10. S

Yardım mi4 lte de whatshap da kişiler boş gelmekte

redmi note2 de ben de şöyle bir sorun yaşıyorum.whatsapp bildirimlerini alamıyorum.ancak whatsapp açıkken uyarı sesi alıyorum ama whatsapptan çıktıktan sonra hiçbir uyarı almıyorum.ancak whatsappı tekrar açarsam bildirim sesi geliyor.telefonun bildirim ayarlarını ve whatsappın ayarlarını hepsini...
  11. S

Uygulama Mi Verification V.1.3.3 [Miui Türkiye Ekibi]

redmi note 2 ye yüklenmiyor.yükleme başarısız diyor sürekli
  12. S

Yardım redmi note 2 prime hakkında bir kaç soru

sağol kardeş,hızlı arama derken,rehberdeki kişileri tuşlara kısa yolla atamak.mesela,1 tuşuna birini,2 tuşuna başka birini atamak.tuşa sürekli basınca numaraya atadığım kişiyi direk arıyor.bu özellik demek istedim. ayrıca telefonun yedeğini nasıl alıcam.link filan varsa verebilirmisin
  13. S

Yardım redmi note 2 prime hakkında bir kaç soru

teşekkür ederim.evet cihazım redmi note 2 prime( 32gb) modeli. birkaç sorum var.1. bu yazılımı nasıl atacağım,(geliştirici tam rom paketini indirdim). ayrıca bu rom haftalık güncelleme alır mı. 2.telefonda hızlı arama yokmu, 3.telefonda 2 sim girişi olmasına rağmen tek imei görünüyor.
Üst Alt