suleymanyalcin kullanıcısının son içeriği

1. suleymanyalcin

Soru Global mi Hindistan mı?

Tamamdır hocam sıkıntı yok zaten kimsenin sevmediği Google mesaj arama sms uygulaması olması ☺️
  2. suleymanyalcin

Soru Global mi Hindistan mı?

Cihaz hindistan global cihazdır. Band 20 mevcuttur endişe etmeye gerek yok. Mi 11 lite alacaksanız arkada ce olmayan modeli alınız. Saçma sapan Google uygulamaları olmuyor. Rom yüklemeye gerek kalmıyor. Sizin cihazda hindistan üretimi olup global cihazdır
  3. suleymanyalcin

Yardım Mi11 lite dokonmatik sorunu

Sürüm ile alakası yok hocam. Sorun tamamen panelden kaynaklı. Mutemelen mi 11 lite de bu kronik sorun gibi duruyor. Yabancı forumlarda da çok denk geldim bu soruna. Benim cihazda yurtdışı idi. Daha ilk gün açar açmaz whatsaptan story ler kendi kendine kapanıyor geçiş aşırı hızlanıyordu. Sonra ek...
  4. suleymanyalcin

Yardım Mi11 lite dokonmatik sorunu

Panel sıkıntılı aynı durum benim de basıma geldi ekranın üst kısmı kendi kendine basıyor YouTube ta video izleyemiyordum iade ettim yenisini aldım cihazın
  5. suleymanyalcin

İnceleme K40 gaming şebekede sınıfta kaldı

Benim için çok sorun değil hocam ulaşılamayacak kadar şebeke sorunu yok ama kırsal kesimde köyde yaşayan arkadaşlar için büyük sıkıntı olabilir diye uyarmak istedim
  6. suleymanyalcin

Hocam resimlerde herşey açık ortada. Aynı odada yan yana iki hatta Turk Telekom olan K40 3G çekiyor ilen Mi 11 lite 4.5 g çekiyor. O Zaman mi 11 litenin de çekmemesi gerekmiyor mu.🙂
  7. suleymanyalcin

Dediğinizi yaptım ama 4.5 g çekimine zorluyor cihazı çok az bağlanıyor ama hız testi yaptığımda yine aşırı düşük
  8. suleymanyalcin

O menüye nereden gireceğiz hocam
  9. suleymanyalcin

O ayarda seçiliydi hocam yaptığım testler
  10. suleymanyalcin

Selamın aleyküm arkadaşlar. 2 günlük test sonucunu yazıyorum. Redmi K40 gaming 12 128 Öncelikle telefon tasarım olarak çok can alıcı duruyor. Ele oturuşu duruşu çok harika. Ekranını çok başarılı buldum. Oled ekran da renkler muazzam güzel. Gün ışığında güneş altında çok rahat ekranı...
  11. suleymanyalcin

Yardım Poco f2 pro kilit ekranında siyah duvar kağıdının rengi bozuluyor.

Bu uygulamayı deneyin. Ben bununla siyah duvar kağıdı ayarlıyorum. Dediğiniz sorun olmuyor. Ama netten indirilen siyah sandığınız görseller çok iyi değildir ve tam siyah değildir.
  12. suleymanyalcin

MIUI 12.5 [ROM][Android 11] [V12.5.7.0.RJKCNXM] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu | Stabil MIUI 12. 5 Enhanced

Merhaba arkadaşlar eu beta son sürüm yükledim az önce ama twrp uçtu. Tek tuş twrp işe yaramıyor 11 de. Siz hangi twrp yi kullanıyor sunuz bu sürümde
  13. suleymanyalcin

Yardım Poco f2 pro 8/256 ROM Seçimi

Twrp den yapılan işlemlerde imei gitmez. Yüklemeden önce bişey yapmanıza gerek yok. Yüklendikten sonra format Data yes yapmanız gerekiyor 1603708782
  14. suleymanyalcin

Twrp yüklendikten sonra twrp den install yazan yere girin. İndirdiğiniz room dosyasını seçip yükleyin. Yükleme bitince format Data yes yazıp onaylayın. Hepsi bu kadar
  15. suleymanyalcin

Buradan indirebilirsiniz https://sourceforge.net/projects/miuimix/files/stable/MIUI12/MiuiMiX_2.2.0_lmi_V12.0.8.0.QJKCNXM_v12-10.zip/download
Üst Alt