suleymane847 kullanıcısının son içeriği

1. suleymane847

Çözüldü Cihaz Brick oldu

Arkadaşlar sorunumu çözdüm. Sizlere Araştırmam boyunca öğrendiğim bilgileri ve nasıl cihazı unbrick yaptığımı anlatacağım. Öncelikle kesinlikle ve kesinlikle yetkili hesap satın almayı düşünmeyin. Çünkü günümüzde Xiaomi yetkili hesapları kullanıcılar cihaza cihaza farklı yazılımlar yüklemesin...
  2. suleymane847

Çözüldü Cihaz Brick oldu

Veya da persist.img flaşlanırken takılı kalıyor 900 1000 saniye beklememe rağmen ilerleme olmuyor
  3. suleymane847

Çözüldü Cihaz Brick oldu

Mi A3 Unbrick rehberini deniyorum fakat mi flash "cannot receive hello packet" hatası veriyor
  4. suleymane847

Çözüldü Cihaz Brick oldu

Hocam konu hakkında uzun süre vuraştım. Qfil hiç birşekilde yardımcı olmuyor. Cihaz edl modda. Şuan mi flash sorun çikartıyor çözmeye çalışıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim dün gece uyumadan buna vuğraştım
  5. suleymane847

Çözüldü Cihaz Brick oldu

Unbrick rehberini deniyorum fakat Qfıl de sürekli hata alıyorum. Ya sistem belirtilen dosyayı bulamıyor, ya da com3 e bağlanılamıyor. Rica etsem konuyu görenler en azından fikrini beyan edebilir mi, herkesin fikri değerli
  6. suleymane847

Çözüldü Cihaz Brick oldu

edl deneyebilirim ama hangi tomu atacağım anroid 10 mu 11 mi 1647111589 fastboot açılmıyor
  7. suleymane847

Çözüldü Cihaz Brick oldu

ses tepkisi veriyor 1647111538 fakat miui flash algılamıyor
  8. suleymane847

Çözüldü Cihaz Brick oldu

Mi A3 cihazımla android 11 den android 10'a sürüm düşürmek için stock rom ile SHRP üzerinden flashlama yaptım. Yeniden başlattoğımda cihaz brick oldu. Ekran açılmıyor.
  9. suleymane847

Yardım TWRP Telefon açılmıyor

twrp kuruyordum şifreyi kaldırmayı unutmuşum sistemi ve dalviği sıfırladım, sonra dosyaların olmadığını gördüm. format data yaptım telefonu açmayı denedim açılmıyor. twrp ye giriyor ama dahili depolamayı göremiyorum. ne yapabilirim
  10. suleymane847

Yardım Mİ A3 Brick Oldu

Bahsedilen çözüm yolunu telefoncu ile paylaşarak tamire başvurdum. Telefoncu bu çözüm yolunu denedi ve başarılı olmadı. Daha sonra belirli flash bellekleri kullanarak telefonu açtı 110 TL maliyet 90 TL işçilik olmak üzere toplamda 200 TL aldı. Aynı durumu yaşayanlar için galiba tek çözüm yolu...
  11. suleymane847

Yardım Mİ A3 Brick Oldu

Bu denememde C diskindeydi zaten aynı şekilde mi flashda öyle
  12. suleymane847

Yardım Mİ A3 Brick Oldu

900 saniye geçti ama flashlama durumunda bir ilerleme yok
  13. suleymane847

Yardım Mİ A3 Brick Oldu

Denedim fakat flaslayamıyorun. Qfil Sahara error hatası veriyor. Telefonun edl moda alınıp alınmadığını nasıl anlayabilirim? Cihaz Com 5 olarak gözüküyor aygıt yöneticisinde
  14. suleymane847

Yardım Mİ A3 Brick Oldu

daha önce miui rom kullanıyordum. Bu romu twrp ile yüklemeyi denedim. fakat yüklenmedi ve cihazın orjinal romuna döndü. cihazda kurulum yapamadım çünkü dokunmatik çalışmıyor. cihaza tekrar reset atmak için twrp ye dönecektim fakat twrp silinmiş. bende yeniden twrp yükledim ama şuan cihaz hiç...
  15. suleymane847

Rom Mİ A3 - Global Kararlı Rom V12.0.11.0.RFQMIXM İndirme Bağlantıları

daha önce miui rom kullanıyordum. Bu romu twrp ile yüklemeyi denedim. fakat yüklenmedi ve cihazın orjinal romuna döndü. cihazda kurulum yapamadım çünkü dokunmatik çalışmıyor. cihaza tekrar reset atmak için twrp ye dönecektim fakat twrp silinmiş. bende yeniden twrp yükledim ama şuan cihaz hiç...
Üst Alt