Sucrofe kullanıcısının son içeriği

1. S

Mi Band 4 Teknik özellikler & Genel bilgiler

Türkçe dil desteği geldi mi? Geldiyse alacağım.
  2. S

Mi Band 4 Teknik özellikler & Genel bilgiler

Türkçe dil desteği geldi mi? Gelince almayı düşünüyorum da.
  3. S

Soru OnePlus 5T den Xiaomi mi8 e

Tüketim çılgınlığına gerek yok, değmez.
  4. S

Satış OnePlus 5T

Bunu anlamak için profesör olmaya gerek yok, biraz düşünürsen anlamana yardımcı olabilirim. Bir kuruşun önemi olsaydı hiçbir şeyin fiyatı sabit olmazdı, hepsinin fiyatı her dakika oynardı. Kurda ciddi bir artış veya düşüş olursa o zaman fiyatı değişir. 3 ay önce 2800 TL'ye almış olabilir ama...
  5. S

Satış OnePlus 5T

Onun zekilikle alakası yok yalnız, olması gereken o zaten. Dolar kuru artış gösterirse elindeki cihazın da fiyatı artış gösterir ve bu yüzden sıfırda olduğu gibi ikinci elde de fiyat artışı olur. Paranı dolara yatırmışsın gibi düşün.
  6. S

Yardım Mi8 ve Mi 8 explorer edition (3000 mah )

Mi 8 daha mantıklı bana göre. etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. S

Haber Xiaomi Mi 8 Tanıtıldı! İşte Tüm Detayları!

"3.5 mm'lik jak girişi olmayacak." Olsun be işte, aparatla uğraştıracaksın illa. Kablolu kulaklık kullanmak istiyorum ben.
  8. S

Haber [TANITILDI] Xiaomi Mi 8 Sızdırıldı!

Mi 6'yı 5.5 inç yap, 3.5 mm'lik jak girişi koy, ekran-kasa oranını iyileştir, kamerada iyileştirmeler yap, işlemciyi yükselt ve Mi 8 olarak tanıt, yine satar arkadaş! Şu 18:9 ve çentik olayı beni kanser etti.
  9. S

Sohbet Xioami Mi 6 mı? Huawei p20 Lite mi? Alayım

P20 Lite yerine ZenFone 5 daha mantıklı bir seçim ve ayrıyeten de Note FE alınabilir. etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. S

Sohbet O nasıl bir tarifsiz aşktır arkadaş!

Bu telefonu alanlar kafayı mı yiyor yoksa kafayı yedikleri için mi bu telefonu alıyorlar? Yemin ederim kıskandım. [emoji23]
  11. S

Soru Redmi Note 5 Pro Gelecek mi?

Pahalı değil mi? Ben 1400-1500 TL aralığında bekliyordum.
  12. S

Soru Mi 5s vs Fan Edition

Değeceğini düşünmüyorum. Note FE'nin çok önemli bir üstünlüğü mü var ki Mi 5S'ten?
  13. S

Yardım En iyi kameraya sahip olan telefon ?

DxOMark verilerine göre Xiaomi Mi Note 3'ün kamerası iddialı.
  14. S

İnceleme Xiaomi mi note 3

Bu telefonu almayı düşünüyorum fakat kulaklık girişi olmaması beni Redmi Note 5 Pro'yu beklemeye itiyor. Sizce kulaklık girişi olmaması büyük bir eksiklik mi? Ben kulaklığı çok kullanırım ve şarj soketine kabloyu tak çıkar yapmaktan dolayı soketin bozulma ihtimali beni düşündürüyor. Öte yandan...
  15. S

Soru Redmi Note 5 Pro Gelecek mi?

Xiaomi Redmi Note 5 Pro, Türkiye'de satışa sunulacak mı?
Üst Alt