Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Madalyalar Hakkında

• merhaba hocam ben de mi5 var miui8 kararlı rom kullanıyorum yani aldığım gibi duruyor cihaz.ben miui 9u yüklmemek istiyorum miuinin kendi forumundan indirdim ama kurmadım kurarsam telfon hangi dilde olur,başka dilde olursa nasıl türkçe yapabilirim ve indirdiğim sürümü nasıl kurabilirim şimdiden teşekkürler
    suatsari
    suatsari
    Hocam global olanlarda Türkçe ve google olur,china olanlarda Türkçe ve google olmaz...Bootloader kilidini açıp,twrp recovery yüklerseniz istediğiniz romu yükleyebilirsiniz...
    Suat kardeş merhaba sizde mi 5s kullanıyorsunuz sanırım. Benim telefon çok çabuk ısınıyor. Hangi romu kullanalım nereden yükleriz sağolun
    İyi günler Hocam 1 ay önce HB. ' dan Mi 5s aldım. Dün 8.5.3 e güncelledim. Telefonda Mıuı 8 var Öyle fazla bir uygulama da yüklü değil. Penim problemim hocam ekran ve şarj süresi ekran süresi bu güne kadar max 3 saat aldım. Bunu daha da artırmanın bir yolu yok mu ? internette bazı paylaşımlarda insanların 7 saat ekran süresi aldığını gördüm. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Telefonu mu da çok seviyorum.
    Selam bende mi 5s var miui 9 güncelleme geldi mi geldiyse sistem üzerinden mi yapayım yoksa burada bazı linkler var ordan indirip mi yapayım yardımcı olur musunuz
    suatsari
    suatsari
    Hocam Miui9 henüz serbest bırakılmadı.25 Ağustosta çıkacak deniyor. Sitedeki rom test aşamasındaki rom.Günlük kullanım için sorunu yok. Eğer yüklemek istersen bootloader kilidin açık, twrp yüklü olması gerekiyor...
    M
    Mussy
    Teşekkür ederim güncelleme gelene kadar bekleyim ozaman
    hocam kplay gelsin Redmi Not 4x kullanıyorum miuipro sitesinde çok güzel rom var Escobar arkadaşımız sağolsun paylaşmış ufak tefek sorunlar var ama iyi bir rom. Yeni sürümü çıkmış biraz daha sorunsuz hale getirme imkanımız varmı escobar arkadaşa tr dil vermişsiniz o dosyayla tr çevirmeye çalıştım yarıda takılıp kalıyor daha güncel türkçe dil dosyası varsa verebilirmisiniz teşekkürler.
    Suat hoca miui pro rom konusu vardı bulamadım, yayından mı kalktı?
    Hocam mi5s kullanıyorum sizce en iyi rom hangisidir bide açılmış uygulamaları gördüğümüz yerde ..|4gb yazıyor bunun anlamı telefon 4 gb ın tamamını kullanmıyor mu
    suatsari
    suatsari
    Eğer bootloaderin açıksa multirom tavsiye ederim. Hocam o 4gb telefonun toplam ram miktarı, onun yanındakide kullanım sonrası kalan ram miktarı...
    H
    hayrii2
    Kullanım sonrası derken telefonun kendi kullandığı alandan bana kalan mı yani
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt