suat6027 kullanıcısının son içeriği

1. suat6027

Yardım Not 10 pro güncelledim fastboot ta kaldı

Bende öyle bir sorun yok.. envaye çeşitte rom yüklüyorum..
  2. suat6027

Yardım Pixel experience geri dönüş

Corvus os harika ötesi...
  3. suat6027

Soru Mi 10T Pro için Ekran Koruyucu Tavsiyesi

Cam koruyucular çok çabuk çatlıyor kırılıyor kenarlardan
  4. suat6027

Kernel {Mi10T - Mi10T Pro - K30S Ultra} OtherWorld Kernel 4.3.34 MiuiPlus Edition

rom linki atabilir misiniz? genel olrak nasıl tom sıkıntı var mı yada bir hata?
  5. suat6027

Kernel {Mi10T - Mi10T Pro - K30S Ultra} OtherWorld Kernel 4.3.34 MiuiPlus Edition

kullanan arkadaşlar şarj ve performans hakkında bilgi verirlerse sevinirim.
  6. suat6027

Yardım Android 12 ROM Türkçe Çeviri

merhabalar..romu yükledim ve denedim ama şuan android 12 romları denemenizi tavsiye etmiyorum. artıları: -Gerçekten harika bir arayüz var -Yağ gibi akıyor. Eksileri: -Parmak izi çalışıyor evet ama sanki eski telefonlar gibi çok geç tepki veriyor. -Yüz tanıma çalışmıyor. -Romu kurduktan sonra...
  7. suat6027

Çözüldü AOSP den miui geçiş

Herkese merhabalar.. Arrow os 12 yükledim ama kameradan dolayı soğudum resmen.. miui geçeceğim ama recovery de hafıza sıfır görünüyor dosyalar yok.. recovery de iken pc den de görünmüyor.. bunu nasıl çözebilirim? 1641250775 sorunu çözdüm :D :Dformat data yapmak gerekiyormuş :D :D :D herkese...
  8. suat6027

Rom Xiaomi Mi 10T (Apollo) ArrowOS Rom [OFFİCİAL] A11

Benim hoşuma da bu farklılık gidiyor işte... Tema olayından ziyade arayüzün olarak çok hoşuma gidiyor.. önceden nexs ve nexus 4 cihazları kullandığım için galiba vazgeçemiyorum...
  9. suat6027

Recovery Mi 10T/PRO TWRP 3.6 v.2.9.2 - Unofficial - Android 12

Çok teşekkür ederim sağolun. Hemen rom denemeleri başlasın o vakit :D
  10. suat6027

Recovery Mi 10T/PRO TWRP 3.6 v.2.9.2 - Unofficial - Android 12

özür dileyerek belki sizlere çok saçma gelecek lakin ilk kez imei kayıtlı cihaz kullanıyorum.. bu twrp yüklemek imei zarar verir mi? velev ki vermiyor ama verse bile bir klasör falan var mı yedeklersem imei yi koruyabileceğim? anlayışınız için teşekkür ederim.
  11. suat6027

Rom Xiaomi Mi 10T (Apollo) ArrowOS Rom [OFFİCİAL] A11

merhabalar. şarj konusunda bilgilendirme yaparsanız sevinirim. şarj ve kamera benim için çok önemli.
  12. suat6027

Soru Mİ 10 T den Başka cihaza geçiş önerisi

mi 10T harika bir cihaz.. üst cihaza geçmeniz hiçbir anlamda katkı sağlamayacaktır ama karar sizin tabiki. bende de mi 10t pro var. satarsam oneplus a geçerdim.
Üst Alt