StyxFALL kullanıcısının son içeriği

1. StyxFALL

MIUI 12 Poco F2 Pro / K30 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.0.4.0.QJKIDXM İndirme Bağlantıları

Bu işlemi yapabilmek için cihazımın Rootlu mu olması gerekiyor?
  2. StyxFALL

MIUI 12 Poco F2 Pro / K30 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.0.4.0.QJKIDXM İndirme Bağlantıları

Teşekkürler. Çok yardımcı oldunuz :) Bir sorum daha olacak. Her apk için aynı şeyi yapmıyor ancak bazı apk'lar için örnek olarak MIUI Themes uygulamasını apk olarak indirdim ve yüklemek istediğimde; Resmi olmayan kanallardan sistem uygulamaları yüklenemiyor, hatası alıyorum. Çözümü için apk...
  3. StyxFALL

Teşekkürler. Dediğiniz şekilde yaptım ve açıldı :) Şimdi EU rom kurdum. Sorunsuz çalışıyor. Peki romu güncellemem gerektiğinde tam olarak ne yapmam gerekiyor? Bu romu yüklerken 4 defa silmem gerekti. Güncelleme yaptığımda da yine bütün verilerim silinecek mi?
  4. StyxFALL

EU rom yüklemeye çalışırken TWRP de kaldıktan sonra mecburen fastboot global rom yükledim. EU romu global rom varken yükleyebiliyorum değil mi? Çünkü 3-4 kere denedim ve sürekli fastboot modda kalıyor cihazım.
  5. StyxFALL

Eu rom yüklemek istediğimde telefon twrp ekranında kalıyor. Bir şeyleri eksik yapıyorum sanırım. Yardımcı olabilecek birisi var mı?
  6. StyxFALL

Fastboot global rom yükledim Mi Flash Pro programından. Cihazım açıldı şu an. Eu rom yüklemek istiyorum :)
  7. StyxFALL

Selamlar.. Poco F2 Pro cihazım için bootloader kilidini açtım. İşlemi yaptıktan hemen sonra twrp ile eu rom yüklemeye çalıştım ve nedense cihazım twrp modunda kaldı. Bende fastboot rom indirip Mi Flash Pro ile fastboot rom kurdum. Şu an cihazım açık ancak eu rom kurmak istiyorum. Neyi yanlış...
  8. StyxFALL

Rehber Amazfit Watch Bootloader Kilidini Açma

Bir de sanırım kilidi açmak için kullanılan site (unlockamazfit.com) bundan sonra kullanılmayacakmış. Bu durumda kilidi açmak nasıl bir yol izlememiz gerekiyor?
  9. StyxFALL

Rehber Amazfit Watch Bootloader Kilidini Açma

Merhaba, Amazfit Verge için Bootloader kilidini açmak istiyorum ancak Adb sürücülerini kurmama rağmen Huami Amazfit Tool uygulamasında No device found yazıyor ve cihazımı görmüyor. İşlemler hakkında bilgi verebilecek yardımcı olabilecek birisi var mı?
Üst Alt