strong kullanıcısının son içeriği

1. strong

Soru (Kısmen Çözüldü-Kaynak Tespit Edildi) Redmi Note 8 Pro Wireless Sorunu (Akıllı saati/bilekliği olanlar bir el atabilir mi :) )

ayarlara girin telefon hakkında kısmından MIUI sürümüne 5 kez basın sonra o menüde geliştirici seçenekleri çıkacaktır
  2. strong

Soru (Kısmen Çözüldü-Kaynak Tespit Edildi) Redmi Note 8 Pro Wireless Sorunu (Akıllı saati/bilekliği olanlar bir el atabilir mi :) )

ben 1 senedir bulamadım çözüm root yapan arkadaşlar sonuç elde etmiş root işi de bana zor geliyor
  3. strong

Yardım Wifi sorunu

var mı gelişme
  4. strong

Yardım Wifi sorunu

bende bu sorunu Bluetooth açıkken yapıyor kapatıp deneyin derim
  5. strong

Yardım Wifi sorunu

Bluetooth ile bağlantılı bir cihaz var mı kulaklik hoparlör bileklik tarzı
  6. strong

Yardım MI 6 wifi bağlantı hızı sorunu

Bluetooth kapatıp tekrar deneyin
  7. strong

Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Wifi kopma sorunu yardim

modeminiz 5ghz desteklediği için sorun yok 2.4 GHz destekli modemlerde sorun düzelmiyor maalesef
  8. strong

Çözüldü Mi takvim tatiller hakkında

takvime girin 3 noktaya basın ayarlar diyin takvim hesapları holiday in turkey seçin
  9. strong

bende işe yaramadi 1588264217 root yaparak bazı arkadaşlar çözmüş ama benim gibi root dan uzak isen malesef çözemezsin
  10. strong

Korona Virüs oldum

Çok geçmiş olsun hiç bozma moralini sadece izole yaşa sevdiklerin için
  11. strong

Yardım Bluetooth - Wifi aynı anda açıldıktan sonra internette yavaşlık?!

Hala çözemedi Xiaomi bu sorunu
  12. strong

Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Wifi kopma sorunu yardim

Çok büyük bir sorun bu wifi Bluetooth açıkken net yerlerde ve kopuyor kaç aydır da çözüm bulamadılar bir daha asla almam
  13. strong

Soru Xiaomi sonrası samsunga geçiş

Öyle mi diyorsunuz tamam onuda inceleyim teşekkür ederim
Üst Alt