stillwater kullanıcısının son içeriği

1. S

Recovery Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-0723 Tek Tuş Yükleme Aracı

Cihazda şifre yok Twrp Backup çalışmıyor...
  2. S

Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

Çözdüm sağolasın eski eu romda ota üzerinden güncelleme yaptırıp güncelleme üzerinden de twrp 1227 salladım. Modem flashLayıp sorunu çözdüm.
  3. S

Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

Birebir aynı dosyalarla bir cihazımı yapıp diğerini yapamadım. Nasıl bir telefon bu 8se ler anlam veremiyorum. Her seferinde başa sar, başa sar yoruldum artık. Lanet olsun Fastboot ekranına lanet!..
  4. S

Yardım Mi 8Se Rom Sonrası Fastboot Sorunu

Telefondan girdiğim için göremedim sağolun
  5. S

Yardım Mi 8Se Rom Sonrası Fastboot Sorunu

Arkadaşlar merhabalar; Mi 8se cihazımı 8.9.20 eu romdan başka hiçbir romla açtıramıyorum. Farklı farklı stabil, geliştirici 9.0 stock rom üzerine hangi romu kurarsam kuruyum yeniden başlat deyim arkasına telefon fastboot moda düşüyor. Twrp de kurulmuyor. Sonra yeniden fastbootan stock rom kur...
  6. S

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar Android 9 telefonu Twrp 1101 di yanılmıyorsam onunla flashlayıp magisk 16.4 kuruyorum. Full wipe yapsam da kurulumdan önce MI8SE_V10.2.2.0.PEBCNXM_v10-9 romunu kurup yeniden başlattığımda telefon fastboot ekranına düşüyor. Sebebini bilen var mı. Bu telefona kararlı düzgün çalışan...
Üst Alt