sterman kullanıcısının son içeriği

1. sterman

Yardım Bootloader Kilidini Kapatınca Sertifika Hatası Kalkar mı?

Bootloader kitleyince düzeldi 😅 baya korktum bootlopa girecek diye korktugum olmadi cok şükür.
  2. sterman

Hocam o kadarini bilmiyorum malesef. Simdi yeniden bir tane fastboot rom indirdim. İlk firsatta deneyeceğim.
  3. sterman

Hocam değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Ancak daha once dediginiz sekilde mi flash tool ile global roma döndüm ve şu an sertifika hatası alıyorum. Acaba yanlış bir rom mu kurdum onu da bilmiyorum. Ekran görüntülerini atayım.
  4. sterman

Arkadaşlar iyi günler. Redmi note 8 pro kullanıyorum. Şu an global roma geri döndüm ancak sertifika hatası alıyorum. Bootloader kilidini kapatinca sertifika hatası düzelir mi? Netflix ve prime video çamur gibi. Yeniden magisk ve twrp ile ugrasmak istemiyorum. O yüzden kalıcı olarak global roma...
  5. sterman

Yardım Yurtdışına Gönderilen Mesajlar

İki uc gün once kardesimin telefonunda oldu aynisi. 50 liralik fatura 150 lira oldu. Hemen format attim ve bir daha gerçekleşmedi. Sorduğum zaman müzik indirmek istemis bir yerlerden orada tikladigi bir seyden olabilecegini soyledi. Sizde de benzer bir senaryo varsa cihaz hacklenmis olabilir...
  6. sterman

Soru Redmi note 8 pro için en iyi custom rom?

Lineageos Fan Edition kullanıyorum cok memnunum.
  7. sterman

Rom Redmi Note 8 Pro - LineageOS Fan Edition v11.69 | OFFICIAL - Android 11 - 18.06.21 #NonCfw#

Arkadaşlar Pixel Experience Plus romdayım. Geçmesi bir hayli zahmetli oldu ama şu an kullanabiliyorum. Bunu da denedikten sonra belki başka bir roma geçerim. Herkese iyi akşamlar.
  8. sterman

Rom Redmi Note 8 Pro - LineageOS Fan Edition v11.69 | OFFICIAL - Android 11 - 18.06.21 #NonCfw#

Roma bayildim arkadaşlar. Farkli bir roma gecerim diyordum ama elim gitmiyor. Genel performans olarak cok memnunum. Yalnizca ahize sesi az geliyor gibi geldi. Emin degilim ama global romda böyle bir sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum. Birde ekran bölmeyi bulamadim. Yok demek istemiyorum ama...
  9. sterman

Yardım Magisk v.23 safetynet sorunu

Hocam teşekkür ederim sorunu çözdüm. Ben dosya yöneticisine kilit koymuştum. Ondan dolayı işlem gerceklesmiyormus. Kilidi kaldırınca uygulama yüklendi. Soylediklerinizi harfiyen yaptiktan sonra hem safetynet başarılı bir şekilde geçildi hem de cihaz sertifikalı onayini aldim. Tekrar teşekkür...
  10. sterman

Yardım Magisk v.23 safetynet sorunu

Hocam safetynet v2. 1.0 i nasıl ve nerden kurdunuz? Zip dosyasini magisk üzerinden kurmaya calisiyorum ancak hic bir islem yapmiyor telefon.
  11. sterman

OpenGApps Arm64 v11 Nano sürümünü kurdum hocam ve sıkıntısız kullanıyorum. Ben romla birlikte kurulu olan kamerayi kullaniyorum. Anrx kamerayi twrp uzerinden kurdum ama kamerayi açmaya çalıştığım zaman hata veriyor acilmiyor. Kamerayu cok kullanmadigim icin üzerine düşmedim açıkçası.
  12. sterman

Anket Hangi ROM'u Kullanıyorsunuz?

Hocam özelleştirilebilirlik benim için fazlasıyla iyi. Denemek isteyip yapamadığım bir şey yok. Ama official romdan geçince menüler falan baya değişik geliyor. Ne nerededir hala karıştırarak öğrenmeye çalışıyorum.
  13. sterman

Anket Hangi ROM'u Kullanıyorsunuz?

Ben dün akşamdan itibaren lineageos fan edition kullanmaya başladım. Görsel olarak çok hoşuma gitti ama alışmak biraz zaman alacak. Çok duracağımı sanmıyorum. Pixel veya başka bir rom denemek istiyorum. Bir kere kilidi açtık özgürlüğün tadını çıkarma vakti😊
  14. sterman

Hocam tam konumumu buluyor. Hem yandex hem de google haritalar uzerinde test ettim. Tam Ekran hareketleri kismi nerede hocam çok baktim ama bulamadim?
Üst Alt