Stereohydrate kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru En İyi Gcam Sürümü?

Ben hem gcam i hem de config i kurdum. Diğer denediğim sürümlere göre çok iyi. Ama simsiyah veya yuvarlak çekiyor. Nedeni ne olabilir
  2. S

Yardım Xiaomi 11T Pro 120Watt Şarj

Teşekkürler hocam.
  3. S

O etkiler mi hocam watt olayını?
  4. S

Şu an evde hocam cihaz. Akşam fotoğraf atabilirim. %15 dteyken şarj ettiğimde 21 dk süre veriyor.
  5. S

Ana Başlık Xiaomi 11T Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Evet hocam öyleymiş. Süre dolmaya yakın mecbur yaptırırız artık :)
  6. S

Hocam benim telefon 55 watt olarak görünüyor ama saniye olarak ilerliyor. %0'dan yaklaşık 28-29 dakika da şarj ediyor. Niye 55 watt yazar hocam?
  7. S

Ana Başlık Xiaomi 11T Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Arkadaşlar bu telefonu almak istiyorum yurtıdışı ama hiçbir şekilde imei repair yapılmıyor mu?
  8. S

Yardım Parmak izi okumuyor

Hocam orjinali ile nerede değiştirdiniz? Ben değiştirdim ama berbat ötesi bişeydi, çözünürlük, parmak izi okumama, resmen beyazın arkasında pikseller vardı ya geri çıkarttırdım. Bildğin ips ekranı kakalamışlar orijinal diye. KVK ve Konya'daki Mi mağazası kendi sattıkları harici cihazlara...
  9. S

Yardım Mi9t pro ORİJİNAL ekran değişimi!

Arkadaşlar merhaba. Telefonumun ekranı kırıldı. Konya'da bi' yere taktırdım 700 TL'ye ama parmak izi çalışmadı, mesaj zor yazılıyor, alta üste tarama yaparken eskisi gibi tırrrrrrrrrrrrrrrrr diye yapmıyordu. Çözünürlük kötüydü, resmen beyazın arkasında pikseller görünüyor. Olay orijinal diye...
  10. S

Gcam [Türkçe] Google Kamera - Burial v9.2

Yeni sürümleri ve configlerinizin takipçisiyiz Hocam.
  11. S

Hocam tekrardan teşekkür ediyorum. Çok güzel. Az önce video çektim. Muazzam bir yağmur yağdı.Diğer sürümlerde ve stokta titrerdi görüntü ama bu config çok başarılı. İyi çalışmalar
  12. S

Teşekkürler hocam mesaj için. O zaman hdr gelişmiş en iyi seçenek az bekletmesine rağmen.
  13. S

Hocam sürüm ve xml ayarı muazzam olmuş. Çok ama çok kaliteli. Teşekkürler. Yalnız hdr gelişmiş seçeneğinde çekerken biraz bekletiyor. Ayarı kapattığımda kalite değişiyor sanki. Normal mi o
Üst Alt