SteelFoot kullanıcısının son içeriği

1. S

Çözüldü REDMİ NOTE 7 devamlı yeniden başlaması..

Alıyorum bunun kolay yolu yok sanırım veya anlatımı...
  2. S

çok teşekkür ederim bu ana bant sürümü nasıl hallederim
  3. S

Zenex hocamızın dediği gibi TWRP ile teminal bölümünden modemst1 modemst2 fsg yeniden yazdırdım sorun kalktı teşekkür ederim. Son bir sorum olacak telefon açıldı ama ana bant sürümü uçmuş bunu nasıl yapabilirim
  4. S

Evet giriyor 1572172621 zenex hocam twrp den efs dosyasını restore yapıyorum yine olmuyor
  5. S

nasıl yapabilirim acaba
  6. S

Arkadaşlar merhaba REDMİ NOTE 7 sahibiyim cihaz kilidi açık her ne olduysa cihazı kapatıp ertesi gün açtığımda cihaz devamlı yeniden başlıyor en sonunda hard format bölümüne gelip kalıyor en altta ise "nv data is corrupted" kırmızı bir yazı var yardımcı olabilirmisiniz ne yapmam gerektiği...
  7. S

Yardım Redmi note 7 Fasboot modda kaldı..

var mehmet hocam global rom 1566467961 lavender_global_images_V10.3.6.0.PFGMIXM_20190618.0000.00_9.0_global_bae84f7d0d elimde olan rom dosyası 1566469931 Sorunu çözdüm arkadaşlar şimdi ki sorun imeı aynen şöyle hata veriyor "IMEI alınamıyor" bunu nasıl çözerim
  8. S

Maalesef ileri düzeyde anlamam
  9. S

Çok sağolun
  10. S

Mehmet hocam eksik olmayın müsaitseniz uzaktan bağlantı ile yardımcı olsanız
  11. S

hocam cihaz flash yemiyor birkaç çeşit hata verdi inanın.
  12. S

Şuan ben korktum bu cihazdan inanın twrp yükledik cihaz açılmadı şimdi nasıl ne yolla yükleyim onuda bilmiyorum şayet açılmaz ise temelli elimde kalır diye çekiniyorum
  13. S

Sevgili hocam Cihaz unlocked du geldiginde yine açıktı kilidi yani twrp de vardı mi flash ile kendi global romu yüklemek istedik yanıt vermiyor sonrasında her ne olduysa twrp uçmuş cihazdan açılışta fastboot modunda kalıyor şimdi.
  14. S

Arkadaşlar merhaba cihaz note 7 6/64 ve cihazın kilidi açık. Sorun cihaza twrp yükleyince cihaz açılmıyor fastbot modunda kaldı cihaz rom da yok kuramıyorum bir türlü yardımcı olabilecek varmı hakkı neyse karşılarım sorun yok.
  15. S

Satış Satılık Mi5

850tlye alabilirim düşünürsen
Üst Alt