stecir kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi 8 WhatsApp Bildirim Sesi

Ben de sadece 1 kez WhatsApp mesaj sesini seçerken yanlışlıkla varsayılan ayarını ses dosyaları yaptım ve mümkünatı yok tekrar MIUI zil sesi seçemiyorum. Varsayılan ayarlarını sıfırladım,uygulamayı sildim yükledim bir türlü düzenliyor. Var mı 1 çözümü ?
  2. S

Yardım Mi8 iOS Emoji Yardım

SwiftKey kullanın rahatınıza bakın
  3. S

Yardım Yeni alınan Mi 8

Hayırlı olsun global yüklü geldi ve cihazı açtığında güncelleme istemedi ise sıkıntı yok ben de 10.2.2.0(PEAMIXM) yüklü
  4. S

İnceleme Bölgelere Göre Face ID ve Ses Yüksekliği Durumu

Çok teşekkürler bu kısa yol çok işime yaradı
  5. S

Rklam Reklamı nasıl kapatıyorsunuz , ben farketmedim bu seçenek olduğunu,
  6. S

Soru Mi8 şarj

Bölge olarak Türkiye'den çok memnunum şarj sıkıntım yok günü rahatlıkla çıakrıyor
  7. S

En iyi şarj tüketimi ülkesi Türkiye diyebilirim , tüm gün iş için kullanıyorum, mail konuşma, whatsapp ve diğer tüm sosyal medyalar,akşam 3-4 el pubg ve kızımın video performansı sonrası %21 lerde ,bıraksan sabaha %15 ile başlar ve sanırım sabah 10-11:00 e kadar da idare eder diye düşünüyorum...
  8. S

Çok zaman harcamışsınızdır, elinize sağlık çok güzel paylaşım.Tr kullanıyorum Mi App uygulaması mevcut değil üstad?
  9. S

Sohbet Bu fiyatlar nereye gidiyor böyle?

Kamyon devrildikten sonra yol gösteren çok olur , biz kamyonu iyi bi şöföre teslim edemedik ve jant üstünde gidiyoruz ,alev almamız yakındır. Mi lerinize sahip çıkın bozulmadıkça da değiştirmeyin. En ufak ekonomik dalgalanmada yaygara yapıyorsunuz diyenlere; maaşımın %35 i vergi ve ülkede en az...
  10. S

Yardım mi 8 ilk şarj kaç saat olmalı

%100,köküne kadar :) zaten %35 falan şarjlı geliyor hevesini atacak kadar her şeyini kurcalarsın sonrada şarja takarsın hop 1 saat 20 dk civarında full şarj olur tüm gün kullanırsın
  11. S

Haber mi8 10.2.2.0 yeni guncelleme

Global sürüm mi8 kullanıyorum ve bugün güncellemeyi aldım, performans diyor bi şikayetim yoktu oysa ki :)
  12. S

Yardım Güncelleme ile gelen zip dosyası ne işe yarıyor?

miui-blockota-diiper-global-v10.1.2.0 PEAMIXM-715e51e6.0.zip uzantısı son güncelleme ile paket halinde geldi, telefona çıkart dedim ama ne işe yaradığını bilmiyorum, var mı fikri olan?
  13. S

Sohbet İphonedan mi 8 e gecis

1547245211 Sosyal medyayı daha önce hiç bu kadar hızlı kullndığımı hatırlamıyorum. Ara yüz çok akıcı ve size her zaman en az 3 gb boş alan bırakıyor hafıza. İnst gayet bşarılı bahsettiğiniz görüntü kybını yaşamıyorum
Üst Alt