StarSOzi kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi Mix 2 de mi e-posta uygulaması sorunu için yardımcı olur musunuz

Denedim malesef sonuç değişmedi 1580121188 Durum böyle devam ederse önceki miui sürümüne dönme kararı aldım. Sanırım yeni versiyonla alakalı bir sorun. farklı mail uygulamaları kullanmayı pek düşünmedim açıkçası şimdilik gmail ile idare ediyorum. bir süre daha bekleyim her hangi bir güncelleme...
  2. S

Selamlar, yanıtlarınız için teşekkür ederim Hocam şimdilik zaten geçici olarak gmail kullanmak zorunda kaldım ama memnun değilim mi e-posta bana daha pratik ve kullanışlı geliyor karanlık mod ile telefona tam uyumuda cabası. Her şey default ayarlarda ayarları manuel yapmıyorum hocam otomatik...
  3. S

Merhaba telefonum başlıkta da belirttiğim gibi mi mix 2 telefonu miui 11 e güncelledikten sonra e postalarımı senkronize edememeye başladım her seferinde yeniden mi e-posta dan mail hesabımı silip tekrar eklemem gerekiyor ve bu durum her iki saatte bir oluyor. mail hesabımı eşitlemek istediğimde...
  4. S

Yardım Arama yaparken türkçe karakter sorunu

Uygulama çok işimi görecek teşekkür ederim yardımın için. T9 olayınada gelince 2017 de açılmış ve yol alınamamış bu sorunla ilgili. Bu çok saçma değil mi. Halbuki xiaomi yi tercih etmemin sebebi Kullanıcı dostu olması ve sorunlara hızlı çözümler üretmesi. Ayrıca bir bug bildiriminde bende...
  5. S

Yardım Arama yaparken türkçe karakter sorunu

Arkadaşlar Uzun süredir Miui kullanıcısıyım ve çok sevdiğim bir romdur. Arama yapmak için telefon simgesine tıklayıp girdiğimde rehberde kaıtlı olan kişiyi öne getirmek için rehberde aramayı sayısal tuşlarla yapareken türkçe karakter sorunu var örneğin Önder diye kayıtlı kişiyi aramak için iki...
  6. S

Soru Mi Note 2 almak istiyorum ama..

Valla anlayamıyorum hiçbirinizi. Ben ortalama olarak 6 7 aydır falan kullanıyorum heralde Önce 64gb lık aldım. sattım sonrada 128 liğini gözüm kapalı aldım. ekranı kıran arkadaş acaba yerinde başka telefon olsaydı o telefonunki kırılmayazakmıydı.Bir kaç kez çok tesr değil ama düşürdüm telefonu...
  7. S

Rom Mi Note 2 64gb için Global Rom ne zaman çıkar.

Arkadaşlar selam. Telefonu hayırlısı ile aldık bakalım. Bilgisi olan varmı acba ne zaman çıkar global versiyon rom note 2 için.
Üst Alt