sswethardd kullanıcısının son içeriği

1. sswethardd

Tavsiye Mi 6 alınırmı

Çıktığı günden beri hala kullandığım, hiçbi sorun yaşamadığım telefondur kendisi. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. sswethardd

Yardım Mi6 şarj sorunu

Rom atmayı denediniz mi.? Veya rom olarak ne kullanıyorsunuz? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. sswethardd

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Mi 6 link alabilirmiyim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. sswethardd

Tema Çeviri isteği.

Arkadaşlar Essence II temasını türkçeleştirebilirmisiniz. Tema çok hoşuma gitti ama Çince olduğu için ayar yapamıyorum. Belki buradaki temayı seversiniz: Essence II! Bağlantı: Essence II-小米主题商店 MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. sswethardd

Tema Jiyan Blue Teması Yayında

Miui 12 linki alabilirmiyim bende? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. sswethardd

Yardım Mi6 batarya sorunu şarz çabuk bitiyor

Hocam ihtimal bataryanız ölmüş. Değiştirmeniz gerekiyor gibi. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. sswethardd

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Hocam tema adı ve kullandığınız hava durumu programının adı nedir MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. sswethardd

Diğer Mi9T Pro orjinal tema arıyorum.

Arkadaşlar mi9t pronun orjinal temasını kaybettim bulamıyorum. Ekte istediğim temanın ss si mevcut. Birisi paylaşırsa sevinirim. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. sswethardd

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Teşekkürler hocam bi deneyeyim
  10. sswethardd

Soru Mİ 6 İçin En İyi Stabil Rom Önerisi Nedir ?

Persisti yeni duydum hocam bi deneyecem
  11. sswethardd

Rom Xiaomi Mi 6 MiuiMix (Android 9.0) 20.1.16 Beta Rom

biraz önce konu açtım. stabil kullanıcam artık diye. ama yeniliğe her zaman açığım :) . deneyelim elinize sağlık.
  12. sswethardd

Soru Mİ 6 İçin En İyi Stabil Rom Önerisi Nedir ?

Arkadaşlar artık betalardan ve haftalık rom yükelmekten sıkıldığım için stabil bir rom arayışı içersindeyim. Eu stabil denedim bütün sensörler hatalı. Hiçibirisi çalışmıyor. Stabil bi rom önerisi istiyorm. Andorid 9 ve mümkünse miui 11 olan bi rom.
  13. sswethardd

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

mi 6 için bi link verebilecek varmı özelden?
  14. sswethardd

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Merhabalar 2 gün önce eu stabil yükledim sensörlerin hiçbiri çalışmaz oldu. Daha öncesinde beta kullanıyordum bi sıkıntı yoktu. Sebebi ne olabilir? Format data yaparak telefonu komle formatlayıp tekrar yüklesem düzelirmi acaba yada betaya devam mı edecez? Aklımda deli sorular cevabı bilen varsa...
  15. sswethardd

Tema Galatasaray Açılış Animasyonu (bootanimation)

Evet hoam mi6 da bi türlü çalıştıramadım bende. 1563720127 Bi türlü yapmayı beceremedim :(
Üst Alt