ssangyong kullanıcısının son içeriği

1. S

MIUI 13 POCO X3 Pro (vayu) Global Kararlı Rom V13.0.8.0.SJUMIXM İndirme Bağlantıları

(Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz) Şu an telefonum 13.0.3 sürümü var da, bu şekilde 13.0.3 sürümünden bu sürüme direkt geçebiliyor muyuz? Yoksa aradaki sürümleri yüklemeden geçemez miyiz?
  2. S

Yardım Ghost Touch & Yakınlık Sensörü vb. Sorunlar

bugları bilmem ama poco launcherda uygulama klasörü oluşturma yok diye fdroidden discreet launcher indirdim.bi dene istersen
  3. S

Yardım Android Sistemi gözükmüyor

Merhabalar Forumlarda dolaşırken android sisteminin şarj tüketimi ile ilgili bir sürü konu görüyorum ama benim pil istatistikleri listesinde android sistemi hiç gözükmüyor. Uygulama listesinden baktığım zaman Android Sistemi %0 pil harcamış gözüküyor hep. Bu hatanın sebebini bir türlü bulamadım...
  4. S

Rehber MIUI Cihazları Gereksiz Uygulamalardan Arındırma (Debloat bloatware)

hocam android usb sürücülerini nereden yükleyeceğim ? Bir de attığınız zip dosyası güvenli mi ?
  5. S

Rom EU rom'u kurarsam bı sıkıntı olur mu

garanti bozuluyor değil mi ?
  6. S

İpucu Türk Telekom Hattınızı Farklı Cihazlara Takmadan 4.5G ve VoLTE Etkinleştirme

hocam sıkıştırıyorum ama imeileri gönderecek miyiz, orayı anlamadım ?
  7. S

İpucu Türk Telekom Hattınızı Farklı Cihazlara Takmadan 4.5G ve VoLTE Etkinleştirme

Hocam cihazım poco x3 pro 4.5g, volte, vowifi etkin ama turkcell uygulaması uyumsuz diyor. Sizin mesajınız gibi bir şikayet oluşturacağım ama cihazın imeilerini de göndermem gerekiyor mu ?
  8. S

Yardım Poco X3 Pro Fikirleriniz Önemli

Herkese Merhaba 5 gün önce Xiaomi Türkiye garantili, Genpa etiketli Poco X3 Pro 8/256 modelini aldım. MIUI Global Kararlı 12.0.6 kullanıyorum. Silinmeyen google ve xiaomi uygulamaları dışında pek sorunum yok ama gerek özellikleri gerek buradaki arkadaşların yorumlarından eu rom'a geçmek...
Üst Alt