Sroclientexe kullanıcısının son içeriği

1. Sroclientexe

Rom Pixel Experience 13 Official (Stable)(mi8se)

Hocam evdeyken twrp atmayı deniyorum mesela atmıyor twrpyi tekrar cihaz fastboota dönüyordu 2019 un twrpsi idi acaba başka twrp mi denemem lazım ?
  2. Sroclientexe

abiler bi türlü miui roma dönemedim yardımcı olabilir miyiz
  3. Sroclientexe

yardıma ihtiyacım var 13 plus kurdum imei gözüküyor ama servis yok sebebi nedir
  4. Sroclientexe

Rom Mi 9 Lite Xiaomi.eu MIUI 12 v21.3.31 Beta Sürümü İndirme Bağlantısı

Ben neden yükledikten sonra twrpden wipe yes olmuyor böyle cihaz bulunamadı diyor ve cihaz açılmıyor miui modunda kalıyor arkadaşlar lütfen yardım eder misiniz sd kart veya otg ile mi yapmak lazım hata nerede benim? 😞
  5. Sroclientexe

MIUI 13 Poco F3 GT / K40 Gaming Edition - Hindistan Kararlı Rom V13.0.1.0.SKJINXM İndirme Bağlantıları

Telefona yüklerke bootloader kilidini kapattım cihaz fastboot moda atıyor :( ne yapmam lazım acil mesajımı gören olur mu :(
  6. Sroclientexe

Rehber [Mi A2] MİUİ 12-- Mi A2'yi Mi 6x'e Çevirme Rehberi[ 02.05.2020]

Çevirdikten sonra mı 6x miroom stable mi 11 indirip sitesinden kurabilir miyiz?
  7. Sroclientexe

Yardım Mi 10 t lite şarj olurken sürekli kesinti yardım

Şarjdayken saniye başı kesilip duruyor şarj oluyor olmuyor oluyor olmuyor oluyor olmuyor sürekli böyle oluyor yüzde 70 lerde özellikle varmı başına gelen yazılımda denedim eu rom ama faydası yok kılıfsızda denedim fayda etmedi yardım lütfen
  8. Sroclientexe

Yardım Mi A2 anti rollback 4 oldu

Mi a2 cihazım miui 12 çin romunda kaldım bootloaderide kapatmışım yanlışlıkla arb4 kaldım elim kolum bağlandı ne yapabilir flashtool da yemiyor cihaz bana yardımcı olacak birisi varmı video anlatımı var mı YouTube da falan rica ediyorum
  9. Sroclientexe

İnceleme Asus Rog Phone 2 - Alındı

Merhaba arkadaşlar acil yardımınızı bekliyorum bende yeni aldım ama şöyle bir sorunum var telefon hızlı şarjda iken 30 saniye kullanınca ekran kararıyor sebebi ne olabilir yaşayan veya bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi telefon bozuk mu yoksa yazılımsal mı Android 9 cihaz yardımlarınızı...
  10. Sroclientexe

Rehber [Mİ8SE] Android 10 Yeni Sorunsuz Modem Dosyası

Son sürüm eu stabilde çalışmıyor neden arkadaşlar
  11. Sroclientexe

Alış mi 8 se izmir içi alınacaktır fiyatı abartılmamış.

Fiyatı abartılmamış mi 8 se arıyorum yer izmir
  12. Sroclientexe

Soru F2 pro yüz tanıma oneplus 7pro gibi açmak

Merhaba arkadaşlar oneplus 7pro gibi ekranı yukarı kaydırmadan direk yüz tanımaya geçmek için herhangi bir şey yok mu magisk modül falan
  13. Sroclientexe

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

https://drive.google.com/drive/u/0/mobile/folders/102fv3LB0JTWJUVhKmACykNfSoWxQUBl1?usp=sharing Mi 9t pro 1608129297 https://drive.google.com/drive/u/0/mobile/folders/1-pU1KwzU8uPbYGZ6o3EBtVDMflnVff7x?usp=sharing Mi 9t
  14. Sroclientexe

MIUI 12 Masik X 16.1 [MIUI 12] Rom İndirme Bağlantıları

Merhaba hayırlı geceler bir şey sormak istiyorum en son 8.ayda çıkmış en son romlar acaba masik çalışmaları durduruldu mu bir bilgisi olan var mı?
  15. Sroclientexe

Yardım Poco X3 120 hz ekran oyuna girince 60 Hz oluyor

Benim bildiğim işlemci ile alakalı
Üst Alt