SRKNŞKR kullanıcısının son içeriği

1. SRKNŞKR

Soru miui 11 e dönme

Selamun aleyküm Bir yerde görmüştüm miuı 12 sürümü kullanıyor formdan miuı 11 sürümü indiriyor telefon güncellemeden indirdiği 11 in ismini deyişiyordu onu secip kuruyordu miuı 11 e geçiyordu güncelleme bölmünden öyle bişi varmı zarırı falan olurmu
  2. SRKNŞKR

Soru Recovery modda sıfırlama imai siler mi ?

Silinir abim öyle twrp den yaparsan silinmez oda uğraş ister forumda detaylı anlatım cok bakman lazım
  3. SRKNŞKR

MIUI 12 Mi 8 Lite Global Kararlı V12.0.3.0.QDTMIXM İndirme Bağlantısı

Yorumlara bakılırsa ben hiç güncellemeyeyim anlamıyorum geride dönemem bu güncelleme işi tuzak gibi zaten cihazın ömrünü azalti
  4. SRKNŞKR

Yardım Selamun aleyküm mobil ağ değişiyor

Selamun aleyküm anroit 10 güncellemesindrn sonra mobil ağ ben 3g yi secmeme rağmen belli süre sonra kendiliginden 4.5g ye geciyor varmı caresi acaba
  5. SRKNŞKR

Soru Mi not 10 mu ? Samsung a71 mi ?

bence hocam mi not 10 kullanan cevreme bakarsan tek geçiyorlar
  6. SRKNŞKR

Yardım PUBG donma sorunu

Böyle yüksek ayarlarda cıhazınız ısınmıyormu benimki düşük ayarda bile osınıyor gfx kullanmıyorum oyun kendi halinde
  7. SRKNŞKR

Yardım Aşırı kötü şarj sorunu miui 11 and.10

Vazifem deyil ama abim cihaz menüsünden format atarsan ımei uçar dikkat.
  8. SRKNŞKR

Sohbet Corona geldi ne düşünüyorsunuz?

Ölüm anı deyişmezmiş Resullullah a,s buyurmuştur.Allahın izniyle hiç bişi olmaz ,
  9. SRKNŞKR

Sohbet Deprem oldu.

Ara ara oluyor küçük küçük
  10. SRKNŞKR

Sohbet Deprem oldu.

Malatya felaket binalar yer deyiştirdi resmen herşey ALLAHTAN
  11. SRKNŞKR

Yardım Twrp tek tuş kurma

Eyvallah hocam deneyeyim bi 1579519077 Hocam bu çincemi hangi dilde kurulum oluyor
  12. SRKNŞKR

Yardım Twrp tek tuş kurma

hocam kırmızı ekranda hata yazıyor olmuyor 64 bit kurdum oem açık usb ayıklama açık tel festboot moda ama olmadı kaç defa denediysem
  13. SRKNŞKR

Recovery [Android 10 / Pie] Xiaomi Mi 8 Lite - Twrp 3.3.1-0110 Tek Tuş Yükleme Aracı

hocam kırmızı ekranda hata yazıyor olmuyor 64 bit kurdum oem açık usb ayıklama açık tel festboot moda olmadı kaç defa denediysem
Üst Alt