srdar35 kullanıcısının son içeriği

1. S

Sohbet Netspeed Geçiş Sürecim

gecen sene tasindigim eve tt - vodadone - superonline -turknet hic birinden abonelik yapamamistim bina girisinden daireye kablo cekilmesi lazimmis cekin ucretini vereyim dedim onu da kabul etmediler iyi ki etmemisler bir aksam geldigimde kablo net brosuru asmislar kapima aradim ne kablo ne baska...
  2. S

Soru Süper Duvar Kağıdı

😁😁 mehter takimi gibi 2 ileri 1 geri
  3. S

Soru Süper Duvar Kağıdı

bu telefon ben de yeni 2 haftadir kullaniyorum 12.5.1 var su an
  4. S

Soru Süper Duvar Kağıdı

poco x3 nfc duvar kagidi olarak ayarladim kilit ekrani acilisinda animasyon yok duz sabit kaliyor
  5. S

Sohbet Xiaomi ve MIUI Yazılımı Hakkında Söylenenler..

Katiliyorum bu konuda hak veriyorum sana 4 yildir mi kullaniyorum ne telefonda ne yazilimda sorunum olmadi cok sukur gelen her guncellemeyi yaptim 12.5.1 den sonra ufak tefek kasmalar ve ozellikle ahize sesinde azalma vardi bugun hard format attim su an ahize sesi de 10 numara guzel yazmissin
  6. S

İpucu Tüm Xiaomi cihazlarda hoparlör temizleme

firca filan hikaye hava tutmak vs hepsini yaptim sac kuritma makinasinin verdigi hava bans yetmez kompresorle hava tuttum patlatma riskleri var biliyorum patlamadi simdiye kadar cok sukur ama sakiz en temizi ama uygulama da kullanilir dedigin gibi icerden disari itmesi kalani sakizla trmizlemek
  7. S

Sohbet oyun icin laptop

evet bunlari arastirdim az once intel u-h-y gibi ayrimlar yapmis oyun icin H 6700hq 7500u dan daha ustunmus oyunlarda
  8. S

Sohbet oyun icin laptop

bu gidisle maasi burda birakcam 1620070313 rx 560 amd nin mi
  9. S

Sohbet oyun icin laptop

aklima gelmedi uzerini kapatmak :)
  10. S

Sohbet oyun icin laptop

form ailesi iyi aksamlar uzun zamandir bilgisayarlardan uzagim islemciler ekran kartlari vs artik anlamadigim seyler oldu. the witcher i bayadir merak ediyorum bu aksam kafam esti bir laptop alip oynayayim dedim. oyun gereksinimlerini ekran goruntusu olarak ekliyorum alacagim bilgisayar ikinci...
  11. S

Tema JiyanV3 MIUI 11 / 12 Uyumlu Tema

yukledim agit77 guzelmis eline saglik
  12. S

Soru En iyi 0-200₺ arası Bluetooth kulaklık

jbl 110 oneririm ama boyun askili kulaklik muzik icin alacaksan diger kulakliklardan cok cok daha yuksek ses kalitesi var diyebilirim xiaomi nin tam kablosuz kulakligi da var ama jbl muzik icin cok daha iyi bence 1600892852 ha unuttum fiyati soylediginden biraz yuksek 259 tl almistim
  13. S

Soru Miui 11.0.10.0 guncellemesinde gelen uygulamalar

sistem uygulamalarinda gozukuyor diye hatirliyorum bilinmeyen numaralar icin kullaniliyordu ama su an calismayan bir uygulama yine yanlis bisey de soylemek istemem ben devre disi birakip kaldiriyorum kullanilmadigi icin xiaomi nin kendi uygulamasi global disinda hic kullanmadigim icin o konuda...
  14. S

Soru Miui 11.0.10.0 guncellemesinde gelen uygulamalar

sari sayfalar her zaman vardi
  15. S

Yardım Redmi Note 8 İçin Ota Yoluyla miui 12 indirebileceğim bir paket varmı

bir hafta kadar oldu miui 12 konularindan birinden hatirlamiyorum simdi konuyu kim acmisti hangi konu ben indirdim sistem guncellemeden kurdum
Üst Alt