srcn09 kullanıcısının son içeriği

1. srcn09

Yardım Xiaomi Mi Note 10 Pro'nun Kamerası İlk Açıldığında Odaklanma Sorunu Yaşıyor

Merhaba, Mi Note 10 kullanıcısıyım son zamanlarda aynı sizin bahsettiğiniz gibi ilk açıldığında odaklanma sorunu vardı. Arkadaşların yazdığı gibi tüm verileri temizle yapınca düzeldi. Teşekkürler :)
  2. srcn09

Yardım Mi note 10 Netflix HD izliyimeme sorunu

İmei attıktan sonrada bir sorun olmazsa süper olur :)
  3. srcn09

BL Kilidi açık, ancak daha imei atılmadı.
  4. srcn09

Global kararlı sürüm yüklü
  5. srcn09

Benim telefon Mi Note 10 , bu şekilde gözüküyor Netflix bir sıkıntı yaşamadım. Herhangi bir ayar ya da bir şey yüklemedim
  6. srcn09

Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro Avrupa (EEA) Kararlı v11.1.1.0 QFDEUXM İndirme Bağlantısı

Beklediğim güncelleme geldi sonunda :) Android 10 ile 0'dan 100'e şarj sürem düzeldi. Android 9 ile 110-120 dk da full dolarken şu an tam 68dk'da telefonu tam doldurdu;)
  7. srcn09

Yardım Mi9t ısınma

32 derece ısınma mı yahu :) yaz vakitlerinde normal kullanımda bile 40 dereceleri çok rahat görebilirsiniz. Aşırı ısınmada zaten telefon kendini korumaya alır uyarı gelir bana sadece bir kere o uyarı geldi o da güneş altında unuttuğum için
  8. srcn09

Madalya Instagram'da MIUI Türkiye'yi Takip Et Madalya Kazan!

Takipteyiz :) Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. srcn09

Duyuru 6. Geleneksel MIUI Türkiye Fan Buluşması

O zaman party~~party~~dance~~dance~~ ... Süper hocam, çok güzel bir gün olacak heyecan dorukta :)
  10. srcn09

Herkese vermeselerde bir çekiliş organizasyonu olsa fena olmaz yanii :) :) 1560860167 Hahaha çok iyi :D
  11. srcn09

Cumartesi yemekte mi band 4 ve mi 9T 'yi görebilme imkanımız olur mu acaba hazır yetkililer geliyorken onları da getirseler incelesek :)
  12. srcn09

Çok güzel bir ortam olacağa benziyor aynı şekilde Mi Community üzerinde de etkinlik paylaşıldı tam bir mi fan etkinliği bizi bekliyor ;)
  13. srcn09

Eşimin abisi de etkinliği duyunca kaçırmak istemedi o da xiaomiyi yakindan takip ediyor bana +1 kişi daha ekleyebilir misiniz :) toplam da 3 kişiyiz Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. srcn09

Ben eşim ile birlikte gelicem hocam bana +1 ekleyebilir misiniz :) daha onceden belirtmeyi unuttum Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. srcn09

Beni de ekleyin kaçmaz bu etkinlik ;) Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt