sputnik kullanıcısının son içeriği

1. sputnik

Satış Tertemiz Xiaomi Mi 8 / 128 GB (Yurtiçi)

Daha üst seviye telefon alacağım malesef.
  2. sputnik

Ekran açık kalma 3.5, 4 saat gidiyor. Sabahtan şarj ile akşam 9 10 a kadar götürüyor beni. Oyun oynamıyorum. WhatsApp telefon sosyal medya maillesme arası kullanıyorum.
  3. sputnik

2 ay önce garantisi bitti. Hepsiburada dan alınmadir. Herhangi bir vuruk kırık vs. Tamir görmemiştir İlk günki gibi tertemizdir. 10 üzerinden 9.5 puan alır. Kutu dahil, tüm içeriği tamdır. İstanbul içi elden uygundur. Fotoğraflar bugün güncel çekilmiştir.
  4. sputnik

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı V12.0.2.0.QEAMIXM İndirme Bağlantıları

MIUI 12 ilk sürümü hemen telefona düşmüştü. Şu çıkan yeni güncelleme bir türlü gelmedi. Kademeli dağıtımdan nefret ediyorum.
  5. sputnik

Soru Xiaomi Mi 8 Android 11

Şuan için verilmeyecek yönünde.
  6. sputnik

Rom Mi8 Resmi Global Kararlı Rom İndirme Bağlantıları

Alpha versiyon normal. Bir kaç güncelle ile onunda sona getirirler. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. sputnik

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı Android 10 V11.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Azerbaycan bolgesindeyim. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. sputnik

Senin mesajı gördükten sonra şimdi tekrar denedim. Geldi. kralsın. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. sputnik

Beta tester arkadaş çıksa bizle hesap paylassa ne güzel olurdu. [emoji28] MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. sputnik

Yardım Güncelleme gelmiyor

Dört gözle bekliyorum.[emoji854] MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. sputnik

Soru Hızlı güncelleme alabilmenin yolları?

Ben Avrupa olduğu için Eu seçmiştim. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. sputnik

Bekleyip göreceğiz o zaman [emoji2] MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. sputnik

Ayrıca formu doldurdim fakat emaili yazarken com yerine cpm oldu. Geri irtibata geçiyorlar mi direk ilk formu doldurmak yeterli mi sana nasıl dönüş oldu? Kaç gün sürdü? MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. sputnik

Oha çok sağol. Bu sayfayı arıyordum epeydir. Hemen aktif oluyor mu? MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. sputnik

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

Telefon hangi bölgeye göre ayarlı. Bana halen gelmedi. Versiyon kaç? MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt