SpecXta kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Eu rom yardım

Bu eu romlarda eskiden forumda türkçe dilin yanında suatsarı yazardı artık global yazıyor son sürümde arayüz artık full mü türkçe oldu bir bilginiz var mı acaba modülle türkçe yapmak istemiyorum ben
  2. S

Yardım Eu rom yardım

Ben eu rom un miui 14 sürümünü kullanıyorum stabil değil diye hyperos yüklememiştim şimdi yüklemek istiyorum forumda miui 14 ten hyperosa geçerken verilerin silinmeden pc üzerinden yükseltme yapabilirsiniz diyorlardı bu doğru mudur?
  3. S

Çözüldü XİOAMİ 13 ULTRA, blootlader kilidi açma sorunu, "Couldn't add. Device does not exist in the server" uyarısı

Bende de böyle olmuştu.Mi hesabın en azından belli bir süre boyunca kullanılması lazım ve mi hesabına telefon numaranı falan da eklemen lazım.Mi hesabını halletttikten sonra mi hesabından çık gir yap bir daha dene bende bu işe yaramamıştı.Ben Cihazımı bul ayarını açtım sonra denedim başarıyla...
  4. S

Çözüldü Sürüm Düşürme

hperos nedense bana çok kötü geldi animasyonlar böyle kasıntı çıkıyor kaydırmalar pürüzlü bir de temiz kurulum yaparak geçtim.Miui 14 te de reklam ve gereksiz uygulama çok fazla.Miui 14 eu rom düşünüyorum sizce nasıl bazıları tamamen türkçe değil falan diyor bir bilginiz var mı acaba?
  5. S

Çözüldü Sürüm Düşürme

Cihazımı bl kilidi açık hyperos yükledim en son.Hyperoste bazı yazılımsal sıkıntılar var. Miui 14 e düşürsem sıkıntı olur mu? Hatta miui 14 eu rom kursam direkt bir sıkıntı çıkar mı? Crvaplayanlara teşekkürler
  6. S

Yardım Ota güncelleme yardımm lütfen

Telefonumda fake rom vardı bl kilidini açıp mi firm sitesindeki en son global romu mi flash ile yükledim.Şimdi gelen güncellemeleri direkt telefonun yazılım güncelleme ekranından yapabilir miyim??
  7. S

Soru ROM 3.1 usb portu

Cihaza bl unlock ve rom atma işlemi yapacam fakat bilgisayarın usb 2.0 portu sıkıntılı usb 3.1 portu ile işlem yapabilir miyim?
  8. S

Yardım Redmi Note 13 Pro+ MİUİ Güncelleme Problemi

ben bir konuda yardıma ihtiyacım var da ben bl kilidi açma işlemini ve rom atma işlemini usb 3.1 portuyla yapsam sıkıntı olur mu?
Üst Alt