SpeciallForcess kullanıcısının son içeriği

1. SpeciallForcess

Mod Mi 8 SE 65 hz Ekran Tazeleme Modu (Overclock)

kardeşim backup yaptım yine ynı başarılı diyor ama ana ekran dokunmatik çalışmıyor twrp de çalışıyor
  2. SpeciallForcess

Soru Xiaomi AirDots pro

Xiaomi AirDots pro için kılıf nereden bulabilirim acaba
  3. SpeciallForcess

Gcam HyperCam + XML (Android Q&P) (Jairo Rossi 6.1 Final) 20.02.20

Hocam denendi Mi 8Se Android Q için HyperCam E2(Mi 9 SE, Mi 8, Poco) ( mi9se_hc5 ) Xml ile sorunsuz ve Gcam den kaliteli iş çıkarıyor gece modu için yapılacak bir şey yok mu birde acaba ? :)
  4. SpeciallForcess

Rom Mi 8 SE / MiRoom MIUI 11 V11.0.3.0 ( Android 9 ) Stabil Rom Kurulumu

Acil cihazım twrp de bu şekilde kaldı ne yapmam lazım ? 1576806923 hocam kurdum ama bunda da beta yazıyor ?
  5. SpeciallForcess

Yardım MIUI 11 v9.12.12 mobil veri açılmıyor

Valla ben de aynı güncellemeyi yaptım sorun yok MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. SpeciallForcess

Yardım MIUI 11 v9.12.12 mobil veri açılmıyor

Hocam tekrar kurmayı dene bende aynı sürümü kullanıyorum her şeyi takır takır çalışıyor MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. SpeciallForcess

Yardım Xiaomi Mi 8se sistem uygulama güncelleme

Benim demeye çalıştığım bu aslında sürekli güncelleme var diyor ama hangisi olduğu görünmüyor MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. SpeciallForcess

Hocam indirdim fakat açılmıyor yükleniyor diye yazıyor ama öyle kalıyor yine de sağolun çözümü yok aanırım MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. SpeciallForcess

Yardım Xiaomi Mi 8Se

Öncelikle hayırlı cumalar hayırlı akşamlar bir ara bu konu hakkında başlık açmıştım yardım için fakat hala bir çözüm bulamadım bu konudan anlayan hiç kimse yok mu acaba yardımcı olacak gerek üyelerden gerek yönetimden ?
  10. SpeciallForcess

Arkadaşlar merhaba mi8 se kullanıyorum fakat sistem uygulama güncelleme yapamıyorum yardımcı olur musunuz lütfen Cihaz rootlu Bl açık Sürüm 9.12.6 MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. SpeciallForcess

Tema WhatsApp tema karanlık mod isteği

Hocam merhaba acaba zip'i silerek mtz uzantı mı yapacağız? MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. SpeciallForcess

Uygulama Mi 8 se gcam Android Q

Sanırım işlem pc den olacak MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. SpeciallForcess

Uygulama Mi 8 se gcam Android Q

Twrpden mi yoksa magiskten mi acaba rar MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. SpeciallForcess

Soru xiaomi Mi 8se kılıf

farklı kılıflar var nette ama sivri kavis olduğu için uyup uymama durumu var kaplama düşündüm evet oda olabilir sağolun yine de teşekkür ederim MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. SpeciallForcess

Soru xiaomi Mi 8se kılıf

Hocam sitelerde var ama güvenemiyorum bi kaç kere aliexpress falan sipariş verdim hiçbiri gelmedi o yüzden kendim gidip almak istiyorum MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt