spawn_666 kullanıcısının son içeriği

1. S

Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

Telefonu sıfır aldım alalı 5 ay oldu ghost screen oldu :((
  2. S

MIUI 12 Redmi Note 9S - Türkiye Kararlı Rom V12.0.4.0.QJWTRXM İndirme Bağlantıları

Sonunda temelara hindsitan bölgedeki gibi zil sesi gibi eklentiler geldi temalar zenginleşti
  3. S

MIUI 12 Redmi Note 9S - Türkiye Kararlı Rom V12.0.4.0.QJWTRXM İndirme Bağlantıları

Aynen bende uzunca bir süre güncelleme yapmam aşırı stabil salı sabah şarjdan çektim bugün Çarşamba akşam oldu ve şuan şarj %54 okadarda WhatsApp sosyal medya yoğun kullandığım halde
  4. S

Rehber Mi A2 Lite Bootloader kilidi açma / Edl Mod Rom Yükleme / Fastboot Rom yükleme

ADB installer ile telefonu eski hale getirdim çok teşekkürler
  5. S

Soru Redmi S2 peftrtu

https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomitool-v2-ile-tum-xiaomi-cihazlara-zahmetsiz-bootloader-unlock-twrp-eu-rom-global-rom-ve-magisk-root-yukleme-resimli-anlatim.45891/ Buradaki program ile direkt olarak global Roma geçebilirsin incele bunu 1581089440...
  6. S

Soru Redmi S2 peftrtu

Acil o romdan kurtul globale geç güncelleme gelmiyor tr rom a
  7. S

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Hiç kapanmadı ki öncek Zaten hiç kapanmamıştı ki bundada mevcut şu an 1577135124 Programdaki offical romlar arası geçişlerde bootloader kilidini açmadan direkt geçiş yapılabiliniyor.
  8. S

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Oh be sonunda kurtuldum Türkiye romundan global e geçtim rootsuz sorunsuz bootloader kilidini açmayada gerekte kalmadı paylaşan arkadaşa çok teşekkür ediyorum çok faydalı paylaşım olmuş.
Üst Alt