spawn1321 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım S23 ultra edl moda,geçmiyor, bilgisayar görmüyor

https://www.amazon.com.tr/Kablosu-Samsung-Ba%C4%9Flant%C4%B1-Kilitleri-M%C3%BChendislik/dp/B0C5FJ8ZGX
  2. S

Diğer Xiaomi 12t Pro 12/256 120 Watt Şarjli Sorunsuz

15.000 Xiaomi 12T PRO 12 GB RAM 256 GB HAFIZA , orjinal 120 watt hızlı şarj aleti mevcut, cihazda nokta kusur yok , cihaz direnç işlemli , sorunsuz. telefon , kılıf , şarj aleti ile teslim edilir. CE sertifikalı ve GLOBAL cihaz. ekranda ve kamera lensinde kırılmaz camlar takılı. nokta,çizik...
  3. S

Soru Xiaomi 12t pro mu Redmi K60 pro mu

teşekkür ederim , 12t pro almış bulundum :)
  4. S

Soru 12t pro orjinal batarya

merhaba , 12t pro kullanıyorum, batarya tahmini olarak 4100 civarına düşmüş , orjinal batarya nereden temin edebilirim bilgisi olan var mı
  5. S

k60 pronun global romu yok diye biliyorum, bilgin var mı, bi de 12t pro da ekran süresi ne kadar alıyorsun
  6. S

8+ gen 1 ile 8 gen 2 arasında uçurum olacağını sanmıyorum bencede , ağırlık olarak pubg oynicam
  7. S

merhaba , telefon alacağım ancak 12t pro ile k60 pro arasında kaldım , sizce hangisini neden almalıyım
  8. S

Yardım Twitter e posta sorunu

merhaba , twitter hesabımin e postası değiştirilmiş ve tekrar değiştirmeye çalıştığımda fotoğraftaki hatayı veriyor , nasıl çözerim bu hatayı bilen var mı
  9. S

Twitter sorunu

twitter e postam başkası tarafından değiştirilmiş , tekrar değiştirmek istediğimde fotoğraftaki hatayı veriyor , nasıl çözerim bu hatayı
  10. S

Soru S23 ultra hızlı sarj

S23 ultra 12/256 kullanıyorum , orjinal şarj aleti ile şarj ederken accubattery programı ile baktığımda şarj hızı 30 watt i geçmiyor , 10 wattlara kadar düşünüyor bunun bi açıklaması yada çözümü var mı , şarj aletinin orjinal olduğundan eminim çünkü kendi sitesinden aldım.
  11. S

maalesef , yeni edl kablosu sipariş verdim 1697959501 maalesef , yeni edl kablosu sipariş verdim
  12. S

hocam sürücüleri kurmama rağmen aygıt sürücüsünde hiç bir şekilde gözükmüyor, bu arada mavi ekran geliyor cihazda
  13. S

eğer dikkatli bakarsan SAMSUNG cihazları kategorisi altında açtım. bu gözüküyor
  14. S

S23 ULTRA aldım , cihaza server kaydı yaptırmak istediğimde edl kablosu şart dediler ancak Türkiye de samsung edl kablosu bulamadım ve normal kablo ile kendim edl kablosu yaptım , ancak kablo ile telefonu edl moduna aldırıp bilgisayara gösteremedim, bilgisi ve yardımı olabilecek var mı ...
Üst Alt