spacemedia kullanıcısının son içeriği

1. spacemedia

Soru Oneplus 10 pro İmei Repair

Yeni bir dongle ile mi yapılıyor .?
  2. spacemedia

Yardım Oneplus 8pro rom değişikliği.?

Xiaomideyken gözümü karartıyordum ama şimdi korktum açıkcası. Son güncellemeler ile ciddi anlamda sıkıntılar var işletim sistemi ile ilgili. Düzelir inşallah.
  3. spacemedia

Hiç girmeyeyim karmaşık geldi. :) yine de sağolun
  4. spacemedia

maalesef yüklü sürüm daha yüksek olduğu için düşürmeyi kabul etmedi.
  5. spacemedia

Şu anda android 11 in en son 11.0.3.3 yüklü global olarak yükleyeceğim rom versiyon olarak daha düşük bir versiyon. sorun olmaz herhalde. Varmı global rom için bir link.? android 10 bulabildim. 10.5.10 versiyon.
  6. spacemedia

Bunu tam olarak nasıl yapabilirim. Detaylı anlatırmısınız.?
  7. spacemedia

Merhaba arkadaşlar. Oneplus 8pro india versiyon telefonum var. Acaba global yada eu rom oxygen kurabilirmiyim.? İndia versiyonlu romda hiç kullanmadığım ve çalışmayan bulut depolama ve red cable clup uygulaması var. Eğer başka eu yada global rom kurulum sonrasında güncelleme alır mı.? Teşekkür...
  8. spacemedia

Rehber [Android 11/10] OnePlus Modelleri için VoLTE - VoWifi Aktif etme Rootsuz

Arkadaşlar bu işlem oneplus 7 için geçerli mi.?
  9. spacemedia

Acaba ses kalitesi fark ediyor mu.? Sizin deneyimleriniz nedir bu konuda.?
  10. spacemedia

Yeni güncelleme sonrasında volte kayboldu. Türkcele msj atıp aktif etmiştim. Yeni güncellemeden dolayı herşeyi baştan mı yapmak gerekir acaba.?
  11. spacemedia

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Hepsini yaptım. En son turkcelle mesaj yolldım ve telefonu yeniden baslattım sorunsuz çalışıyor. vowifi nezaman ve nasıl kullanılıyor acaba.??
  12. spacemedia

Yanlış anlattım galiba , biz istersek menüden ayarlardan kapatabiliyormuyuz vowifi ve volte yi.? güncelleme olduğunda aynı adımları tekrarlamak gerekir herhalde.
  13. spacemedia

Merhaba , merak ettiğim bir konu var. Acaba istediğimiz zaman menüden devredışı bırakabiliyormuyuz ve güncelleme alımına bir etkisi olmuyor değil mi.?
  14. spacemedia

Rom One plus 8 pro için rom nasıl yüklenir

Oneplus 8pro kullanıyorum (IN2020) OS11 den 10 a dönüş yaptım çalışıyor. imei lerde sorun da olmadı. Yalnız red cable club ve bulut uygulaması isteğe bağlı yüklense güzel olurdu. OS 11 de ciddi sorunlar var. Ekran çözünürlüğü ve bildirim çubuğu düzeni yazılar aşırı kalın puntolu. Daha yavaş ve...
  15. spacemedia

Soru Mi band 5 Mi fit vs Zepp ??

Amazfit ( Zepp ) ve Mifit kullanmış bir kullanıcı olarak mifit kullanın derim. Sebebi ise mifit uygulamasını xiaomi ürünleri ve diğer ekipmanlar ile sorunsuz kullanabiliyorsunuz. Mi tartı , tansiyon aleti vb gibi. Zepp ise sadece amazfit ürünlerini destekliyor uygulama içi bir entegrasyon söz...
Üst Alt