sozerry kullanıcısının son içeriği

1. sozerry

Soru MIUIGPT Botu ile Artık Daha Hızlı Cevaplar Alabilirsiniz

Android 10, 11, 12 ve 13 arasındaki farklar neler
  2. sozerry

Redmi note 8 için crDroid' in pil performansı hakkında bilgi verebilir misin?
  3. sozerry

Redmi Note 8 için pil ömrünü uzatacak aosp romları listele
  4. sozerry

Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Çok pardon hocam bilmiyordum düzenleyeyim o zaman tekrar. 1679823165 6 buçuk saat ekran süresi almışım. Bir ara aktif olarak Call Of Duty oynamıştım. O zamanlarda da 6 saat civarı ekran süresi almıştım. 1679823644 Android sürümü 9 stock rom. Buyrun hocam buda linki...
  5. sozerry

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

pm disable-user --user 0 xxxxxx yazmayı deneyin. xxxxx yerine uygulamanın paket adı yazılacak. Ayarlardan bakabilirsiniz uygulamanın paket adına. Aynı şekilde önceki mesajımda yazdığım şekilde deneyin belki ben paket adını yanlış vermiş olabilirim.
  6. sozerry

Veri kaybetmeden geçme olaylarını hiç bilmiyorum. Endonezya ve Hindistan romlarında pek fark yok gibi geliyor bana. Sadece Endonezya romunda arama uygulaması, mesajlaşma uygulaması falan MIUI' ye ait. Eksiklerim varsa affola :). Bu arada Endonezya 10.3.2.0 romundayım. Kolay gelsin.
  7. sozerry

Yardım Cloud galeri verileri

Galeri yedeklemelerin durdurulucağını bilmiyordum, gördüğüm iyi oldu. https://i.mi.com/#/ Bu siteye girince galerideki fotoğraflarım gözüküyor.
  8. sozerry

Rom Redmi Note 9s İlk Rom'u Atabilir misiniz?

Redmi Note 9S EEA Stable Fastboot V11.0.1.0.QJWEUXM 10.0 3.9 GB 2020-04-03 Download Buyrun. Kolay gelsin.
  9. sozerry

Yardım Orange Fox şifre istiyor

Redmi Note 8 kullanıyorum. Bu sıkıntı bende de var. Ama bir TWRP olduğunu duymuştum, şifre olmadığı söyleniyordu yanlış hatırlamıyorsam. OrangeFox kullanıyorum şu an. Şöyle bir şey var ki oraya girilmesi gereken şifre telefonun kilit ekranı şifresi. Benim kilit ekranı şifrem sadece rakamlardan...
  10. sozerry

Yardım WhatsApp ayna

Bu sorun bende de var. Galeriye ayna görüntüsüyle kaydoluyor ama ben whatsapptan fotoğraf çekmediğim için sorun teşkil etmiyor. Sadece görüntülü aramalarda ben normal gözükürken konuştuğum kişinin telefonuna aynalı olarak gidiyorum. Senin sorununa gelirsek Whatsapp Beta sürümüne geçerek çözenler...
  11. sozerry

Soru En özellikli MIUI sürümü hangisi (eea-global) vs

Xiaomi arama uygulaması mevcut.
  12. sozerry

Sohbet Sohbet köşesi

Hayırlı geceler herkese.
  13. sozerry

Soru En özellikli MIUI sürümü hangisi (eea-global) vs

Cihazım Redmi Note 8. Şimdilik Endonezya romunun en düşük versiyonunu kullanıyorum. Sadece gereksiz uygulamaları kaldırdım, telefonum yeteri kadar akıcı ve ekran süresi gayet ideal hissettiriyor.
  14. sozerry

Karşılaştırma 3 Telefon Arasında kaldım

İşlemci, ekran tazeleme hızı, ekran özellikleri ve ekran dayanıklılığı açısından Redmi Note 10 Pro diğerlerinden daha üstün durumda. Tercihim Redmi Note 10 Pro olurdu.
  15. sozerry

Aleykümselam. Bilgisayardan komut istemcisini kullanarak silebilirsin. İlk önce telefonun ayarlar kısmından telefon hakkında kısmına girip MIUI sürümüne geliştirici seçenekleriniz aktif olana kadar sürekli basmanız gerek. Geliştirici seçenekleri aktifleştiğinde ek ayalar kısmından geliştirici...
Üst Alt