sozer46 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Power tuşu bozuldu cihaz açılmıyor

Hocalar telefon mi max 3 suya düştü kapandı. 1-2 saat sonra içini açtık tinerle temizledik ama kasayı açarken güç tuşunun içinide zorlamışız işlevini yitirdi. Yeni flex sipariş verdim birkaç güne gelir. Güç tuşu olmadan nasıl açarım telefonu.
  2. S

Gcam Mi Max 3 Android 10 MIUI 11/12 GCAM Aktifleştirme [MAGISK]

Bendede eu beta yüklü seninkiyle aynı sürüm Gcam açıldı ama normal kamera gitti
  3. S

Rom Xiaomi Mi Max 3 - MIUI 10 Android 9 - 9.9.6 EU Beta ROM

Herkese hayırlı olsun son miui 10 muş galiba bakalım 11 nasıl olacak hadi hayırlısı
  4. S

Rom Xiaomi Mi Max 3 - MIUI 10 Android 9 - 9.9.6 EU Beta ROM

Valla hocam millet almış eline 5 inçlik telefonları bizim Max 3 lere büyük diyolar. Kıskanıyorlar aslındada belli etmiyorlar
  5. S

Yardım Ahize sesinin durduk yere azalması

Tamirat için ücret ödedinizmi? Bide telefonun bootloder falan açıkmıydı acaba
  6. S

Aynen ilk aldığımda sesi gayet güzel ve berraktı anlık oldu 1559116728 Temizliğini yaptım hocam ama bişey değişmedi teknik bir sorun olduğunu düşünmüyorum
  7. S

6 aydır Mi max 3 kullanıyorum ahize sesi son bir haftada çok azaldı normal sesinin çeyreğini kadar düştü diyebilirim. Forumda baktığımda bazı arkadaşlardada (farklı cihazlar)aynı sorun olmuş.Telefon root lu sistem doyalarından yükseltme diye gördüm forumda ama anlatımdski bazı klasörler falan...
  8. S

Rom Xiaomi Mi Max 3 - MIUI 10.4 Android 9 - 9.5.23 EU Beta ROM

Güzel oldu bu güncelleme oyun yükselticisi falan değişmiş afilli olmuş. Sadece bataryada biraz düşüş var gibi geldi bana.
  9. S

Yardım Mi MAX 3 Gcam

Camera2api eklenti olarak bu yüklü kaldıracaktım ondan devre dışı hocam başka modül varsa sizde onu deneyim
  10. S

Yardım Mi MAX 3 Gcam

Hocalar ne kadar foruma ve diğer sitelerede baksamda sonuca varamadım. Google Kamerayı yükleyip aç diyince kamera durdu hayası veriyor.GCam kullananız varsa yardımcı olabilrmi.
  11. S

Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

Skorpi hocam telefonun rootunu twrpsini yaptımda birtek google kamera kurumadım forumda da araştırdım ama sonuca varamadım xiomi olarak ilk telefonum siz cihazınıza kurulumunu yaptıysanız bana yardımcı olabilirmisiniz
  12. S

Beni de listeye ekle demek istedim hocam yanlış anlaşılma olmasın
  13. S

Sana zahmet hocam
Üst Alt