soylu5555 kullanıcısının son içeriği

1. S

Haber MIUI 11 Yeni Simgeler, Ultra Güç Tasarruf Modu, Yeni Optimizasyonlar ve Daha Fazlası ile Gelecek !

Bu konuda çok bilgim yok 1565015556 Önceki miui ye döndüm 9.6.27ye yine olmadı
  2. S

Haber MIUI 11 Yeni Simgeler, Ultra Güç Tasarruf Modu, Yeni Optimizasyonlar ve Daha Fazlası ile Gelecek !

Yani önceki sürümlerinde olan wifi ve internet paylaşımı aynı zamanda açık olabiliyorken şu anki sürümde böyle kullanışlı bir özellik kaldırıldı. Şu anda wifi acses point dağıtıcı bakıyorum. Eskiden bunu telefonum ile hallediyordum. İnşallah bu özellik tekrar gelir. Siz arkadaşlar da bu özellik...
  3. S

Yardım Resmi not 5 wifi paylaşımı

Peki eski Android'e dönme imkanımız nedir acaba dönebilir miyiz çünkü bu özellik yararlandığım bir özellikti
  4. S

Yardım Resmi not 5 wifi paylaşımı

Mrb redmi not 5 telefonumu güncelleme den önce wifi ve internet paylaşımı aynı anda açık olabiliyorken şimdi güncelleme sonrası birini açarken diğeri kapanıyor bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba eski muiu ya döndüm yine duzelmedi. Android sürümünden mi yoksa muiu sürümünden mi...
Üst Alt